Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
16:55 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
Indledende (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
335 |
1 |
Louisa Kjerulf |
2009 |
0916AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
187 |
2 |
Chili Bruun Larsen |
2008 |
0820AS |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:49.12 |
180 |
3 |
Nicoline Boesgaard |
2009 |
0992AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:37.12 |
383 |
4 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
2:19.32 |
220 |
5 |
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
1062AF |
AIF |
|
25m |
2:32.42 |
385 |
6 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
2:42.13 |
349 |
7 |
Lucca Helsinghof |
2008 |
0806AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
219 |
0 |
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
0844AO |
AIF |
|
25m |
2:14.31 |
218 |
1 |
Frederikke Rasmussen |
2009 |
0952AH |
AIF |
|
25m |
2:11.53 |
357 |
2 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:09.02 |
32 |
3 |
Agnes Pries Hansen |
2010 |
1084AC |
NAKSKOV |
|
25m |
2:04.50 |
158 |
4 |
Natalie Meyer |
2009 |
0944AC |
GSK |
|
25m |
1:59.96 |
393 |
5 |
Lamia Taslicukur |
2008 |
0842AK |
VEST |
|
25m |
2:01.18 |
215 |
6 |
Thea Fritz Larsen |
2009 |
0928AB |
AIF |
|
25m |
2:08.20 |
406 |
7 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
25m |
2:10.97 |
358 |
8 |
Gabriella Nymark-Jessen |
2008 |
0868AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:14.19 |
359 |
9 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:15.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
396 |
0 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
1:59.00 |
382 |
1 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
1:56.68 |
397 |
2 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
1:54.00 |
181 |
3 |
Nicoline Svingel |
2008 |
0856AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:52.94 |
157 |
4 |
Maiken Stoel Nielsen |
2009 |
0954AC |
GSK |
|
25m |
1:50.40 |
384 |
5 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
1:52.60 |
354 |
6 |
Ella Jakobsen |
2008 |
0896AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:53.57 |
153 |
7 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
1:55.61 |
388 |
8 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
1:56.85 |
149 |
9 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
1:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
143 |
0 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
1:49.54 |
14 |
1 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
SOLRØD |
|
25m |
1:43.00 |
398 |
2 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
1:39.26 |
160 |
3 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
1:36.88 |
242 |
4 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:35.68 |
234 |
5 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:35.91 |
20 |
6 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
1:38.86 |
386 |
7 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:39.64 |
188 |
8 |
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
0858AF |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:43.80 |
381 |
9 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
1:50.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
0 |
Caroline Møller |
2002 |
0244BA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.67 |
301 |
1 |
Josephine N. Østergaard |
2005 |
0576AU |
SK-SYD |
|
25m |
1:28.74 |
88 |
2 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:25.45 |
8 |
3 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:21.93 |
85 |
4 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.38 |
207 |
5 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:19.98 |
118 |
6 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
1:23.20 |
323 |
7 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:27.03 |
179 |
8 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:31.88 |
94 |
9 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
325 |
0 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
1:32.21 |
19 |
1 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
25m |
1:27.89 |
92 |
2 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.36 |
9 |
3 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:20.74 |
193 |
4 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:18.18 |
17 |
5 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:19.97 |
91 |
6 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:22.19 |
292 |
7 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
25m |
1:26.72 |
233 |
8 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:29.92 |
214 |
9 |
Helena Fritz Larsen |
2007 |
0792AO |
AIF |
|
25m |
1:34.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
0 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:31.99 |
282 |
1 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.15 |
102 |
2 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
50m |
1:23.82 |
83 |
3 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.61 |
101 |
4 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:16.98 |
326 |
5 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
1:18.70 |
12 |
6 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:22.05 |
226 |
7 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:26.24 |
208 |
8 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
AIF |
|
50m |
1:29.75 |
210 |
9 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
1:34.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
16:55 |
|