Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Indledende (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
335 |
1 |
Louisa Kjerulf |
2009 |
0916AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
363 |
2 |
Sofie Forsmark |
2010 |
1004AJ |
VEST |
|
25m |
|
364 |
3 |
Sofie K. Kristensen |
2010 |
1012AJ |
VEST |
|
25m |
|
187 |
4 |
Chili Bruun Larsen |
2008 |
0820AS |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:38.64 |
365 |
5 |
Thea Elisabeth Vammen |
2010 |
1010AJ |
VEST |
|
25m |
2:42.86 |
370 |
6 |
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
1006AJ |
VEST |
|
25m |
|
368 |
7 |
Leonora Ottosen |
2011 |
1120AC |
VEST |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
362 |
0 |
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
1122AB |
VEST |
|
25m |
2:26.42 |
417 |
1 |
Milla Djupnes |
2010 |
1002AF |
VEST |
|
25m |
2:17.80 |
407 |
2 |
Ina Højsteen |
2010 |
1068AB |
VEST |
|
25m |
2:09.20 |
411 |
3 |
Lissie Murphy |
2010 |
1074AD |
VEST |
|
25m |
2:05.56 |
413 |
4 |
Lucca Lundemoes |
2009 |
0918BA |
VEST |
|
25m |
2:01.52 |
409 |
5 |
Laura Holg Jensen |
2010 |
1066AE |
VEST |
|
25m |
2:02.60 |
412 |
6 |
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
0978AD |
VEST |
|
25m |
2:09.20 |
190 |
7 |
Rosa Nørgaard |
2010 |
1048AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:09.70 |
149 |
8 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
2:19.43 |
369 |
9 |
Filippa Kristoffersen |
2010 |
1002AJ |
VEST |
|
25m |
2:33.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
142 |
0 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
1016AB |
GSK |
|
25m |
1:58.66 |
155 |
1 |
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
0916AB |
GSK |
|
25m |
1:50.69 |
212 |
2 |
Emilia Nielsen |
2007 |
0762AG |
AIF |
|
25m |
1:49.69 |
383 |
3 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
1:45.73 |
396 |
4 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
1:44.05 |
415 |
5 |
Mia Kristensen |
2009 |
0958AE |
VEST |
|
25m |
1:45.37 |
382 |
6 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
1:46.80 |
359 |
7 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:49.75 |
60 |
8 |
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
0878AN |
KØGE |
|
25m |
1:52.29 |
403 |
9 |
Cornelia Matthesen |
2009 |
0918AI |
VEST |
|
25m |
1:59.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
387 |
0 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
1:42.99 |
54 |
1 |
Amalie Haack |
2007 |
0762AT |
KØGE |
|
25m |
1:40.57 |
216 |
2 |
Mille Bækmark |
2008 |
0824AL |
AIF |
|
25m |
1:38.48 |
14 |
3 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
SOLRØD |
|
25m |
1:37.86 |
395 |
4 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
1:37.20 |
143 |
5 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
1:37.57 |
388 |
6 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
1:37.95 |
260 |
7 |
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
0884AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:39.85 |
215 |
8 |
Thea Fritz Larsen |
2009 |
0928AB |
AIF |
|
25m |
1:41.82 |
393 |
9 |
Lamia Taslicukur |
2008 |
0842AK |
VEST |
|
25m |
1:43.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
397 |
0 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
1:36.01 |
20 |
1 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
1:33.91 |
381 |
2 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
1:33.39 |
385 |
3 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
1:31.19 |
228 |
4 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:28.75 |
398 |
5 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
1:29.99 |
162 |
6 |
Vega Deneke Kure |
2009 |
0994AB |
GSK |
|
25m |
1:32.29 |
246 |
7 |
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
0602AW |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.73 |
384 |
8 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
1:34.55 |
186 |
9 |
Patricia Christensen |
2007 |
0794AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:36.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
239 |
0 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.44 |
247 |
1 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.34 |
233 |
2 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.22 |
96 |
3 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.70 |
105 |
4 |
Luna Larsson |
2006 |
0626AS |
HERLEV |
|
50m |
1:21.54 |
30 |
5 |
Maya Baltser |
2004 |
0426AP |
NAKSKOV |
|
25m |
1:21.62 |
299 |
6 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
50m |
1:22.06 |
108 |
7 |
Sophie Hartwig-Porsdal |
2006 |
0614AH |
HERLEV |
|
25m |
1:24.19 |
236 |
8 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.39 |
243 |
9 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:28.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
0 |
Clara Dam Lukowski |
2007 |
0748AT |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.87 |
227 |
1 |
Hannah Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:16.25 |
3 |
2 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.33 |
323 |
3 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:12.70 |
332 |
4 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:06.15 |
375 |
5 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
1:08.88 |
12 |
6 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:13.14 |
300 |
7 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
1:15.15 |
287 |
8 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:17.52 |
282 |
9 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:21.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
84 |
0 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.22 |
325 |
1 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
50m |
1:15.89 |
277 |
2 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:14.08 |
11 |
3 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
1:12.64 |
80 |
4 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.83 |
194 |
5 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:08.05 |
279 |
6 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:12.98 |
207 |
7 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
50m |
1:14.74 |
17 |
8 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:17.17 |
94 |
9 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
242 |
0 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.81 |
88 |
1 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.39 |
278 |
2 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:13.28 |
121 |
3 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
1:11.77 |
1 |
4 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
SOLRØD |
|
25m |
1:04.11 |
97 |
5 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.40 |
91 |
6 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.96 |
13 |
7 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.60 |
35 |
8 |
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
0686AB |
KØGE |
|
25m |
1:16.90 |
386 |
9 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:20.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|