Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
16:41 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (Årg. 2008-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
0 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
SOLRØD |
|
25m |
1:35.04 |
20 |
1 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
1:33.86 |
385 |
2 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
1:31.76 |
233 |
3 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.76 |
242 |
4 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:20.76 |
386 |
5 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:21.82 |
243 |
6 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:28.84 |
398 |
7 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
1:32.45 |
384 |
8 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
1:34.38 |
388 |
9 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
1:35.21 |
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
0 |
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
0686AB |
KØGE |
|
25m |
1:15.51 |
13 |
1 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.35 |
12 |
2 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:13.42 |
11 |
3 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
1:12.68 |
80 |
4 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.93 |
97 |
5 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:11.01 |
277 |
6 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:13.04 |
91 |
7 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.43 |
17 |
8 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.80 |
88 |
9 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.67 |
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 1970-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
0 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:17.72 |
323 |
1 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:14.01 |
207 |
2 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:12.75 |
121 |
3 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
1:11.50 |
1 |
4 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
SOLRØD |
|
25m |
1:06.66 |
194 |
5 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:07.05 |
278 |
6 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:11.84 |
325 |
7 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
1:13.18 |
300 |
8 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
1:14.37 |
3 |
9 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
1:18.71 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
16:41 |
|