Program for UGP1 2019-2020, Karlskoga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Söndag 13/10 Klockan 15.00 (Insim kl. 14.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Karlskoga
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Strandbadet |
Arrangör: |
Karlsksoga Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Amelie Stedfeldt |
2006 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
3 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
ÖSA |
1:39.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Alicia Andersson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:55.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Hillevi Tiger |
2006 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Emilie Lem |
2007 |
ÖSA |
1:37.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Felicia Spjut |
2006 |
ARVIKA SS |
1:36.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Mari Sletvold-Walby |
2005 |
KARLSKO SF |
1:29.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Ayda Kayedpour |
2006 |
HK SIM |
1:32.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Linnea Eriksson |
2004 |
ÖSA |
1:36.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
6 |
|
Ida Sjöström |
2006 |
ÖSA |
1:38.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Boglarka Biro |
2006 |
KARLSTAD |
1:24.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Ida Emilsson |
2006 |
NORA SS |
1:23.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:22.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Tove Oskarsson |
2004 |
ÖSA |
1:23.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Alva Krona |
2006 |
KARLSKO SF |
1:24.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
6 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
ÖSA |
1:27.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Alice Larsson |
2006 |
ÖSA |
1:20.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Emilia Tallberg |
2006 |
KARLSTAD |
1:19.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
GRUMS SS |
1:19.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
4 |
|
Lora Encheva |
2004 |
STRÄNGNÄS |
1:19.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:20.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
6 |
|
My Semstrand |
2004 |
NORA SS |
1:22.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Jonna Pettersson |
2004 |
KARLSKO SF |
1:19.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:13.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
Wilma Åberg |
2005 |
ÖSA |
1:13.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Rania Rashiid |
2006 |
KARLSKO SF |
1:13.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
5 |
|
Meja Wernersson |
2007 |
ÖSA |
1:18.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
6 |
|
Ester Josbo |
2006 |
KARLSKO SF |
1:19.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Ellen Jörstad |
2007 |
ÖSA |
1:13.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Julia Blennrot |
2004 |
SÄFFLE SS |
1:12.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Ella Bäcker |
2007 |
GRUMS SS |
1:10.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
HK SIM |
1:11.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:12.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Linnea Andersson |
2004 |
ÖSA |
1:13.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Alva Granzell |
2006 |
KARLSTAD |
1:09.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2 |
|
Ida Pettersson |
2006 |
KARLSKO SF |
1:09.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Erica Segerström |
2004 |
KARLSTAD |
1:08.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Felicia Sobotka |
2005 |
HK SIM |
1:08.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Runa Eriksson |
2005 |
HK SIM |
1:09.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:09.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Nathalie Johansson |
2006 |
KARLSKO SF |
1:08.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:08.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Amanda Orban |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:07.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Ellen Roos |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:08.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:08.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Jennifer Titus |
2002 |
ÖSA |
1:08.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:07.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
|
Maja Nyberg |
2004 |
KARLSKO SF |
1:06.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
KARLSKO SF |
1:05.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Elin Segerström |
2007 |
KARLSTAD |
1:05.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
5 |
|
Alma Mühr |
2005 |
ÖSA |
1:06.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Sara Sjölander |
2006 |
KARLSTAD |
1:07.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
1:04.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
|
Tilde Halldan |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:04.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Ella Sjöbom |
2005 |
GRUMS SS |
1:00.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Anna Busacca Hjärtquist |
2005 |
GRUMS SS |
1:02.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Amanda Johansson |
2005 |
KARLSTAD |
1:04.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:05.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 14:02:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|