Ohjelma UGP1 2019-2020, Karlskoga
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Karlskoga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Strandbadet |
Karlsksoga Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
1:23.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
1:33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
109 |
|
Ella Bäcker |
Grums Simsällskap |
2007 |
AH1607 |
25m |
1:34.37 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
1:36.32 |
|
|
6 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
25m |
1:39.82 |
EFT |
|
117 |
|
Emilie Lem |
2007 |
AV3607 |
|
7 |
|
|
|
Grums Simsällskap |
|
|
50m |
1:46.30 |
|
|
20 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
AU0207 |
|
8 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
25m |
1:47.67 |
|
|
90 |
|
Amanda Fröding |
2007 |
AV0607 |
|
9 |
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
25m |
1:51.08 |
|
|
14 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
AV1807 |
|
10 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
50m |
1:57.64 |
|
|
85 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
AN2407 |
|
11 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
50m |
2:01.58 |
EFT |
|
106 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
AT6407 |
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
1:23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Sara Sjölander |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AE0406 |
25m |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Alva Granzell |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AK1406 |
25m |
1:29.22 |
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
1:30.34 |
EFT |
|
5 |
100 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
25m |
1:32.43 |
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Ester Costa |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK4606 |
25m |
1:34.82 |
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Boglarka Biro |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AO9806 |
25m |
1:37.73 |
|
|
|
|
|
8 |
86 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:43.65 |
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Alva Krona |
Karlskoga Simförening |
2006 |
BI1206 |
25m |
1:45.40 |
|
|
|
|
|
10 |
112 |
|
Ester Josbo |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO2806 |
25m |
1:50.79 |
EFT |
|
11 |
1 |
|
Felicia Spjut |
Arvika Simsällskap |
2006 |
BN4406 |
25m |
2:12.14 |
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Ida Sjöström |
Örebro Simallians |
2006 |
BG3406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Alma Mühr |
Örebro Simallians |
2005 |
BI0405 |
25m |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
Isabelle Johansson |
Karlskoga Simförening |
2005 |
AM0405 |
25m |
1:15.96 |
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Amanda Johansson |
Karlstads Simsällskap |
2005 |
AI3605 |
25m |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Julia Pietsch |
Örebro Simallians |
2005 |
AB0605 |
25m |
1:17.23 |
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
50m |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
1:23.16 |
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Ella Sjöbom |
Grums Simsällskap |
2005 |
AH3605 |
25m |
1:23.67 |
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
Säffle Simsällskap |
2005 |
AH4205 |
25m |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
1:25.12 |
|
|
|
|
|
11 |
75 |
|
Erika Svennberg |
Örebro Simallians |
2005 |
AQ0205 |
25m |
1:25.70 |
|
|
|
|
|
12 |
67 |
|
Amanda Orban |
Säffle Simsällskap |
2005 |
AH9205 |
25m |
1:27.67 |
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
1:37.21 |
|
|
|
|
|
14 |
16 |
|
Alicia Andersson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BX2005 |
25m |
1:50.57 |
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
41 |
|
Erica Segerström |
Karlstads Simsällskap |
|
|
25m |
1:23.92 |
|
|
|
2004 |
AR9804 |
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
1:30.03 |
|
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Tove Oskarsson |
Örebro Simallians |
2004 |
BU4604 |
25m |
1:49.24 |
|
|
|
|
|
5 |
81 |
|
Linnea Eriksson |
Örebro Simallians |
2004 |
BT1204 |
25m |
1:57.07 |
|
|
|
|
|
16-17 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
76 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
1:19.55 |
|
|
|
2003 |
BQ8203 |
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
1:20.55 |
|
|
|
2002 |
AG5402 |
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Agnes Rydh-Dufva |
Karlskoga Simförening |
|
|
25m |
1:26.31 |
|
|
|
2002 |
AM9202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 09:02:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|