Program for UGP1 2019-2020, Karlskoga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Karlskoga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Strandbadet |
Karlsksoga Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
2:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Ella Bäcker |
Grums Simsällskap |
2007 |
AH1607 |
50m |
2:39.31 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
2:47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
50m |
3:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AE1407 |
25m |
3:09.01 |
|
|
6 |
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
25m |
3:11.17 |
|
|
14 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
AV1807 |
|
7 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
50m |
3:15.51 |
|
|
85 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
AN2407 |
|
8 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
25m |
3:27.18 |
|
|
90 |
|
Amanda Fröding |
2007 |
AV0607 |
|
9 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
50m |
3:38.49 |
EFT |
|
106 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
AT6407 |
|
10 |
|
|
|
Örebro Simallians |
|
|
50m |
3:49.10 |
EFT |
|
117 |
|
Emilie Lem |
2007 |
AV3607 |
|
11 |
|
|
|
Grums Simsällskap |
|
|
25m |
|
|
|
20 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
AU0207 |
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
35 |
|
Mia Larsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT0206 |
25m |
2:25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
2:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Alva Granzell |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AK1406 |
25m |
2:36.19 |
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Sara Sjölander |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AE0406 |
25m |
2:38.70 |
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Ester Costa |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK4606 |
25m |
2:40.25 |
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Ida Pettersson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO7806 |
25m |
2:50.79 |
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Emilia Tallberg |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AO2206 |
25m |
2:54.30 |
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
50m |
2:57.22 |
|
|
|
|
|
9 |
86 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
50m |
2:57.23 |
|
|
|
|
|
10 |
89 |
|
Ida Sjöström |
Örebro Simallians |
2006 |
BG3406 |
50m |
3:39.70 |
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Anna Busacca Hjärtquist |
Grums Simsällskap |
2005 |
AH4605 |
25m |
2:16.18 |
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
2:19.37 |
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Tilde Halldan |
Säffle Simsällskap |
2005 |
AH6205 |
25m |
2:19.66 |
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Ella Sjöbom |
Grums Simsällskap |
2005 |
AH3605 |
25m |
2:19.91 |
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
Agnes Wilde |
Karlstads Simsällskap |
2005 |
BB4805 |
50m |
2:22.76 |
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Alice Johnson |
Karlstads Simsällskap |
2005 |
AU2805 |
25m |
2:25.66 |
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
2:26.29 |
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
2:35.93 |
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
2:36.85 |
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Wilma Åberg |
Örebro Simallians |
2005 |
AB4605 |
50m |
2:44.49 |
|
|
|
|
|
11 |
75 |
|
Erika Svennberg |
Örebro Simallians |
2005 |
AQ0205 |
50m |
2:54.08 |
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Alicia Andersson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BX2005 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
39 |
|
Mari Sletvold-Walby |
Karlskoga Simförening |
2005 |
BU2805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
44 |
|
Minea Dautbegovic |
Karlstads Simsällskap |
|
|
25m |
2:21.13 |
|
|
|
2004 |
AV9804 |
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Maja Nyberg |
Karlskoga Simförening |
|
|
25m |
2:23.07 |
EFT |
|
|
2004 |
BM9804 |
|
3 |
41 |
|
Erica Segerström |
Karlstads Simsällskap |
|
|
25m |
2:29.88 |
|
|
|
2004 |
AR9804 |
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Julia Blennrot |
Säffle Simsällskap |
2004 |
BT4604 |
50m |
2:39.85 |
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
50m |
2:49.96 |
|
|
|
|
|
6 |
104 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
50m |
3:03.48 |
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Linnea Eriksson |
Örebro Simallians |
2004 |
BT1204 |
50m |
4:10.17 |
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
My Semstrand |
Nora Simsällskap |
2004 |
BI0204 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
9 |
84 |
|
Tove Oskarsson |
Örebro Simallians |
2004 |
BU4604 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16-17 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
76 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
2:28.68 |
|
|
|
2003 |
BQ8203 |
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
2:32.09 |
|
|
|
2002 |
AG5402 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 09:02:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|