Program för UGP1 2019-2020, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Karlskoga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Strandbadet |
Karlsksoga Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
49 |
|
Lex Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AA0907 |
25m |
1:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Alexander Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AB1907 |
25m |
1:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Sigvard Göransson |
Strängnäs Simklubb |
2007 |
AB6707 |
25m |
1:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Johan Pellfolk |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AC3507 |
25m |
1:49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Folke Calais |
Örebro Simallians |
2007 |
AT5707 |
25m |
|
|
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
110 |
|
Elias Jansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC3706 |
25m |
1:20.54 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Casper Larsson |
Grums Simsällskap |
2006 |
AG7906 |
25m |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Olle Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA6706 |
25m |
1:30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
58 |
|
Erik Bjurenhed |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AI2506 |
25m |
1:37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Mio Gullbrand |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT4506 |
25m |
1:44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Melwin Pihlgren |
Arvika Simsällskap |
2006 |
AV2106 |
50m |
2:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Lukas Franz |
Karlskoga Simförening |
2005 |
AJ5905 |
50m |
1:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Gustav Larsson |
Örebro Simallians |
2005 |
AQ0105 |
25m |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
1:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
115 |
|
Lukas Stein |
Karlskoga Simförening |
2005 |
AZ1105 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
107 |
|
Edvin Axelsson |
Grums Simsällskap |
2004 |
AD5704 |
25m |
1:19.40 |
EFT |
|
2 |
60 |
|
Mårten Emilsson |
Nora Simsällskap |
2004 |
AX1904 |
25m |
1:22.28 |
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Lazar Jovancic |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AK2104 |
25m |
1:22.72 |
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Rasmus Falk |
Örebro Simallians |
2004 |
AW3704 |
25m |
1:28.12 |
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Axel Skoglund |
Örebro Simallians |
2004 |
AN6904 |
25m |
1:32.91 |
|
|
|
|
|
16-17 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
Oskar Högqvist |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AN1703 |
25m |
1:19.12 |
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Filip Hedin |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AS1503 |
25m |
1:21.84 |
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Gabriel Raicu |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AW8103 |
25m |
1:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 09:03:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|