Ohjelma Tureberg Knatte Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
2 |
|
Seved Rönnholm |
2007 |
UPSALA S |
58.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
3 |
|
Ryan Zhang |
2006 |
VÄSBY SS |
57.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
4 |
|
Oskar Nilsson |
2007 |
UPSALA S |
54.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
5 |
|
Joel Weman |
2006 |
UPSALA S |
54.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
6 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
VÄSBY SS |
57.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
7 |
|
Viktor Skalmstad |
2007 |
TUREBERG |
1:00.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
1 |
|
Neo Liu |
2007 |
TUREBERG |
54.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
TÄBY SIM |
53.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
3 |
|
Jacques Valarcher |
2007 |
UPSALA S |
51.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
4 |
|
Ludvig Höglund |
2007 |
UPSALA S |
50.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
SKK |
50.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Vilmer Sundman |
2006 |
DANDERYD |
52.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
7 |
|
Noah Björkhed |
2007 |
VÄSBY SS |
53.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
1 |
|
Jordan Sundström |
2007 |
SKK |
50.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
2 |
|
Oliver Hagberg |
2006 |
SPIF SF |
47.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
3 |
|
Hugo Gustafsson |
2005 |
TUREBERG |
44.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
SKK |
44.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
5 |
|
Henrik Fjellström |
2006 |
VÄSBY SS |
44.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
6 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
SKK |
47.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Erik Rosander |
2007 |
DANDERYD |
50.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Elliot Sundström |
2006 |
SKK |
44.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Albin Argelius |
2005 |
TUREBERG |
40.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
TUREBERG |
35.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Daniel Bebenek |
2006 |
TUREBERG |
34.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Marcus Persson Taylor |
2005 |
TUREBERG |
35.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Benjamin Poehler |
2005 |
DANDERYD |
35.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
DANDERYD |
43.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 15:27:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|