Startliste for Sigma Allerød Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Sigma Allerød Open |
|
Udskriftsdato |
31 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Allerød |
|
Udskriftstidspunkt |
16:06 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 19:12 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
217 |
2 |
Josephine Madsen |
2009 |
0928AG |
GREVE |
|
25m |
|
259 |
3 |
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
0948AD |
GENTOFTE |
|
25m |
|
282 |
4 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
219 |
1 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GREVE |
|
25m |
|
220 |
2 |
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
0918AG |
GREVE |
|
25m |
|
202 |
3 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
0952AF |
GREVE |
|
25m |
1:55.74 |
316 |
4 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
0862AO |
TUNE |
|
25m |
|
315 |
5 |
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
0972AC |
TUNE |
|
25m |
|
136 |
6 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:45.39 |
215 |
2 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GREVE |
|
25m |
1:39.30 |
139 |
3 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:36.26 |
221 |
4 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GREVE |
|
25m |
1:37.93 |
216 |
5 |
Isabella Høj Johansen |
2008 |
0894AH |
GREVE |
|
25m |
1:42.42 |
218 |
6 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GREVE |
|
25m |
1:55.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.34 |
28 |
2 |
Caroline Liechti |
2008 |
0882AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:32.30 |
30 |
3 |
Karla Rekling |
2008 |
0862AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:27.58 |
7 |
4 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
SLAGELSE |
|
25m |
1:29.47 |
314 |
5 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
TUNE |
|
25m |
1:32.83 |
16 |
6 |
Signe W Kjær Larsen |
2008 |
0838AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:36.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
5 |
1 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:26.36 |
9 |
2 |
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:19.82 |
62 |
3 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
25m |
1:12.87 |
178 |
4 |
Anna Olivia Kirchhoff |
2005 |
0566AK |
HILLERØD |
|
25m |
1:14.49 |
276 |
5 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
25m |
1:20.03 |
137 |
6 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:26.40 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
31 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
16:06 |
|