Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
2 |
|
Lennon Köndell |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
49.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
3 |
|
Isak Ekman |
2004 |
SÖDERTÖRN |
42.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Jakob Khaytan |
2003 |
BOTK-RÖNN |
39.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
5 |
|
Alvin Hamzehnejad |
2004 |
SÖDERTÖRN |
39.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Linus Wickström |
2003 |
DANDERYD |
39.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
7 |
|
Lo Sanderfelt |
2004 |
SK NEPTUN |
40.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
438 |
8 |
|
Paul Kumlin |
2003 |
ÅKERSBERGA |
43.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Oscar Fällman |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
37.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
441 |
3 |
|
Isak Widstrand |
2004 |
ÅKERSBERGA |
36.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
4 |
|
Johan Thormé Rova |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
36.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
5 |
|
Ted Wiker |
2004 |
SKURU IK |
35.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
GUSTAVSBER |
36.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
7 |
|
Theo Oerther |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
36.39 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
8 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
SKURU IK |
36.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
9 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
38.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
2 |
|
Simon Brunn |
2004 |
TYRESÖ SS |
35.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
3 |
|
Emil Frisendahl |
2003 |
SPIF SF |
35.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
476 |
4 |
|
Gustav Niring |
2004 |
SPIF SF |
34.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
SKURU IK |
31.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
488 |
6 |
|
Hugo Seemann |
2003 |
SPIF SF |
32.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
474 |
7 |
|
Oliver Rasool |
2003 |
SPIF SF |
34.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
456 |
8 |
|
Max Claesson |
2004 |
ÖSMO SS |
35.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
9 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
SKURU IK |
35.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-29 15:38:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|