Program for Holdstævne Årgang (Øst)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 27.12 | |
2 | 228 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 28.07 | |
3 | 78 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 28.41 | |
4 | 38 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 28.64 | |
5 | 177 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 28.75 | |
6 | 14 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 29.02 | |
7 | 149 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 29.07 | |
8 | 85 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 29.37 | |
9 | 21 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 30.52 | |
10 | 43 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 30.66 | |
11 | 262 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 30.73 | |
12 | 240 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 30.85 | |
13 | 178 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 31.00 | |
14 | 6 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 31.17 | |
15 | 88 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 31.46 | |
16 | 251 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 31.56 | |
17 | 215 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 31.65 | |
18 | 156 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 32.12 | |
19 | 52 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 32.21 | |
20 | 5 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 32.22 | |
21 | 155 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 32.63 | |
22 | 93 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 33.47 | |
23 | 145 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 33.93 | |
24 | 67 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 34.59 | |
25 | 180 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 35.03 | |
26 | 102 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 35.69 | |
27 | 231 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 35.95 | |
28 | 233 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 36.88 | |
29 | 234 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 39.89 | |
30 | 66 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 42.26 | |
31 | 114 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
32 | 127 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | ||
33 | 137 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | ||
34 | 279 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 34.29 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 september 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:10 |