Program for Hessun Uinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Individual Medley Men
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
3 |
|
Miika Tuominen |
2005 |
UiKaa |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
4 |
|
Oiva Saarinen |
2008 |
AUi |
3:37.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
5 |
|
Aaro Puutio |
2003 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Individual Medley Men |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
1 |
|
Max Yli-Salomäki |
2006 |
AUi |
3:23.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Linus Korin |
2006 |
ÅSK |
3:16.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
3 |
|
Max Sakari Allén |
2005 |
ÅSK |
3:05.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
4 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
ÅSK |
3:00.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
5 |
|
Elias Laine |
2003 |
ÅSK |
3:01.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
6 |
|
Roope Piironen |
2007 |
LUS |
3:13.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
7 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
ÅSK |
3:18.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Individual Medley Men |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
ivan kovalchuk |
2005 |
AUi |
2:44.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
2 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
ÅSK |
2:33.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
AUi |
2:26.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
SalU |
2:24.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
5 |
|
Leevi Korpinen |
2001 |
ÅSK |
2:26.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
6 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
ÅSK |
2:27.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
7 |
|
Nardi Orenshtein |
2005 |
AUi |
2:41.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
8 |
|
Maksim Amosov |
2005 |
AUi |
2:46.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Individual Medley Men |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Mikael Hirsiniemi |
2004 |
AUi |
2:23.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2 |
|
Akseli Ylikoski |
2002 |
PTU |
2:20.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Juuso Leppänen |
2004 |
AUi |
2:16.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
4 |
|
Leevi Lehti |
2000 |
HSS |
2:13.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
AUi |
2:15.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
6 |
|
Lauri Elomaa |
2000 |
ÅSK |
2:17.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
7 |
|
Tuomas Toppinen |
2005 |
AUi |
2:22.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
8 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
ÅSK |
2:24.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-14 10:59:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Aurajoen Uinti |
|
|
|
|