Startliste for Grand Prix Stevna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Leygardag
Skipaðir riðlar Kapping 6
|
Stevnuheiti |
Grand Prix Stevna |
|
Prentdagur |
07 June 2019 |
|
|
Staður |
Vágur |
|
Prentað kl |
22:43 |
|
|
Fyrireikari |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
Hylur |
50m |
|
|
|
|
|
1. stevnudagur |
08 June 2019 |
|
|
|
|
Kapping 6, 100m Bringusvimjing Menn |
Finalur (7) |
Føroyskt met (senior): Róland Toftum (1998) 1:05.35 2017-04-04 |
Føroyskt met (junior): Rókur Trygvason (2000) 1:06.14 2018-04-13 |
|
Riðil 1 (7) |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
Denis Voropaev |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
|
31 |
3 |
Isak Brisenfeldt |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
|
53 |
4 |
Símun G. Nielsen |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
61 |
1 |
Høgni Hoydal Thomassen |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
|
13 |
2 |
Hanus Lydersen |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
2:04.36 |
1 |
3 |
Jónas Á Bergi |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
1:56.94 |
69 |
4 |
Heini Hansen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:57.69 |
39 |
5 |
Áki Eliasen |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
2:10.10 |
42 |
6 |
Erling Erlingsson |
2007 |
|
Havnar |
|
50m |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
62 |
1 |
Pætur E. Thorkildshøj |
2007 |
|
Havnar |
|
50m |
1:53.99 |
65 |
2 |
Rúni Bech |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:49.13 |
28 |
3 |
Jákup Í Jákupsstovu |
2004 |
|
Flot |
|
50m |
1:43.25 |
4 |
4 |
Tórálvur S. Brestisson |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
1:45.05 |
57 |
5 |
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:51.77 |
47 |
6 |
Silas Dam Lindberg |
2008 |
|
Havnar |
|
50m |
1:56.64 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
63 |
1 |
Ari Rasmussen Weihe |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:39.61 |
70 |
2 |
Hans Jacob Hjelm |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:38.41 |
54 |
3 |
Nóa Nónklett |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:34.84 |
43 |
4 |
Dávid Gislason |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:36.81 |
32 |
5 |
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:38.49 |
25 |
6 |
Lukas Bessason |
2007 |
|
Flot |
|
50m |
1:42.33 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
3 |
1 |
Heini M. Askham |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:32.57 |
41 |
2 |
Jóhannis Erlendsson |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
1:29.28 |
68 |
3 |
Bartal Debess |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:24.36 |
14 |
4 |
Brandur A. Matras |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
1:26.91 |
46 |
5 |
Fríði Dam Lindberg |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
1:29.77 |
26 |
6 |
Filip Hansen |
2005 |
|
Flot |
|
50m |
1:33.43 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
15 |
1 |
Natanael A. Matras |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
1:20.71 |
19 |
2 |
Martin V. Sivertsen |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
1:19.62 |
58 |
3 |
Jónas L. Schiller |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
1:17.20 |
67 |
4 |
Rúni Dahl |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:19.34 |
33 |
5 |
Johan N. Dam |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
1:20.29 |
64 |
6 |
Rói Bech |
2001 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:20.85 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
51 |
1 |
Niels T. Nattestad |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
1:15.23 |
36 |
2 |
Bartal E. Eidesgaard |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
1:09.85 |
76 |
3 |
Róland Toftum |
1998 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:05.35 |
23 |
4 |
Rókur Trygvason |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
1:06.41 |
72 |
5 |
Rani Jacobsen |
2001 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:10.42 |
30 |
6 |
Niklas Jógvan Arge |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:16.63 |
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
07 June 2019 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
22:43 |
|