Startliste for Grand Prix Stevna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Leygardag
Skipaðir riðlar Kapping 2
|
Stevnuheiti |
Grand Prix Stevna |
|
Prentdagur |
07 June 2019 |
|
|
Staður |
Vágur |
|
Prentað kl |
22:43 |
|
|
Fyrireikari |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
Hylur |
50m |
|
|
|
|
|
1. stevnudagur |
08 June 2019 |
|
|
|
|
Kapping 2, 100m Frísvimjing Menn |
Finalur (7) |
Føroyskt met (senior): Magnus Jákupsson (1994) 51.91 2012-07-10 |
Føroyskt met (junior): Magnus Jákupsson (1994) 51.91 2012-07-10 |
|
Riðil 1 (7) |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
42 |
1 |
Erling Erlingsson |
2007 |
|
Havnar |
|
50m |
1:41.65 |
13 |
2 |
Hanus Lydersen |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:30.91 |
62 |
3 |
Pætur E. Thorkildshøj |
2007 |
|
Havnar |
|
50m |
1:22.75 |
47 |
4 |
Silas Dam Lindberg |
2008 |
|
Havnar |
|
50m |
1:23.69 |
39 |
5 |
Áki Eliasen |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:30.96 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
26 |
1 |
Filip Hansen |
2005 |
|
Flot |
|
50m |
1:18.02 |
45 |
2 |
Heini Holm Jacobsen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:16.71 |
54 |
3 |
Nóa Nónklett |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:15.35 |
31 |
4 |
Isak Brisenfeldt |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:15.78 |
32 |
5 |
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:17.24 |
63 |
6 |
Ari Rasmussen Weihe |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:19.37 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
57 |
1 |
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:14.16 |
43 |
2 |
Dávid Gislason |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:11.59 |
4 |
3 |
Tórálvur S. Brestisson |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
1:09.61 |
27 |
4 |
William Hansen |
2005 |
|
Flot |
|
50m |
1:10.54 |
28 |
5 |
Jákup Í Jákupsstovu |
2004 |
|
Flot |
|
50m |
1:12.08 |
46 |
6 |
Fríði Dam Lindberg |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
1:15.30 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
1 |
1 |
Jónas Á Bergi |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
1:06.48 |
53 |
2 |
Símun G. Nielsen |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:05.54 |
65 |
3 |
Rúni Bech |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:04.60 |
30 |
4 |
Niklas Jógvan Arge |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:05.31 |
25 |
5 |
Lukas Bessason |
2007 |
|
Flot |
|
50m |
1:06.13 |
3 |
6 |
Heini M. Askham |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:08.89 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
15 |
1 |
Natanael A. Matras |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
1:04.05 |
14 |
2 |
Brandur A. Matras |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
1:03.09 |
24 |
3 |
Denis Voropaev |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
1:02.50 |
70 |
4 |
Hans Jacob Hjelm |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:02.70 |
69 |
5 |
Heini Hansen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:03.56 |
67 |
6 |
Rúni Dahl |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:04.23 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
72 |
1 |
Rani Jacobsen |
2001 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:00.62 |
58 |
2 |
Jónas L. Schiller |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
1:00.25 |
19 |
3 |
Martin V. Sivertsen |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
58.69 |
61 |
4 |
Høgni Hoydal Thomassen |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
58.98 |
51 |
5 |
Niels T. Nattestad |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
1:00.28 |
41 |
6 |
Jóhannis Erlendsson |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
1:01.48 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
64 |
1 |
Rói Bech |
2001 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
57.55 |
36 |
2 |
Bartal E. Eidesgaard |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
55.42 |
23 |
3 |
Rókur Trygvason |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
53.71 |
76 |
4 |
Róland Toftum |
1998 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
54.72 |
33 |
5 |
Johan N. Dam |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
56.00 |
68 |
6 |
Bartal Debess |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
57.62 |
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
07 June 2019 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
22:43 |
|