Program for Ikäkausimestaruusuinnit 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Lähtölista Laji 19
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Pori |
|
Tulostusaika |
16:13 |
|
|
Järjestäjä |
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 kesäkuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 19, 400m SKU T-13 14 15 |
Loppukilpailut (7) |
Sponsori: Ristolan Ravintola Köyliö |
|
Erä 1 (7) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Pinja Junttari |
2006 |
06A106 |
KemTU |
|
50m |
6:04.40 |
6:04.40 |
4 |
Milana Virtanen |
2006 |
06A309 |
UiTa |
|
25m |
5:53.49 |
6:03.49 |
5 |
Katriina Kallio |
2006 |
06A022 |
RaisU |
|
25m |
5:54.03 |
6:04.03 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anniina Kurvinen |
2006 |
06A281 |
LrU |
|
25m |
5:50.56 |
6:00.56 |
2 |
Sofie Nauklér |
2006 |
06A537 |
SGR |
|
25m |
5:44.80 |
5:54.80 |
3 |
Tiinu Tamminen |
2006 |
06A122 |
LaUS |
|
25m |
5:41.85 |
5:51.85 |
4 |
Aino Kuusisto |
2006 |
06A025 |
NU |
|
50m |
5:50.89 |
5:50.89 |
5 |
Milla Kiviranta |
2006 |
06A135 |
Vanders |
|
25m |
5:41.14 |
5:51.14 |
6 |
Helmi Käkelä |
2006 |
06A002 |
TuUS |
|
50m |
5:53.58 |
5:53.58 |
7 |
Kaisla Korvonen |
2006 |
06A473 |
ÅSK |
|
50m |
5:58.62 |
5:58.62 |
8 |
Wilma Turpeinen |
2006 |
06A089 |
ÅSK |
|
50m |
6:01.17 |
6:01.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ida Kauppinen |
2005 |
05A319 |
LrU |
|
50m |
5:49.72 |
5:49.72 |
2 |
Jasmin Savonen |
2005 |
05A119 |
Cetus |
|
25m |
5:37.40 |
5:47.40 |
3 |
Lumi Luoma |
2005 |
05A133 |
UH |
|
50m |
5:46.42 |
5:46.42 |
4 |
Roosa Tuomainen |
2005 |
05A304 |
SalU |
|
50m |
5:44.04 |
5:44.04 |
5 |
Kaarina Rihte |
2005 |
05A740 |
Cetus |
|
25m |
5:34.13 |
5:44.13 |
6 |
Miina Torvikoski |
2006 |
06A219 |
KemUS |
|
50m |
5:47.05 |
5:47.05 |
7 |
Säde Ryynänen |
2005 |
05A460 |
Cetus |
|
25m |
5:37.44 |
5:47.44 |
8 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
05A142 |
SiWa |
|
50m |
5:50.21 |
5:50.21 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Tamminen |
2005 |
05A292 |
LrU |
|
50m |
5:42.45 |
5:42.45 |
2 |
Ronja Nevanko |
2005 |
05B042 |
BS-PU |
|
25m |
5:29.81 |
5:39.81 |
3 |
Salla Rantala |
2004 |
04A102 |
UiTa |
|
50m |
5:38.36 |
5:38.36 |
4 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
04A394 |
LrU |
|
25m |
5:20.64 |
5:30.64 |
5 |
Emmi Manninen |
2004 |
04A011 |
UiTa |
|
25m |
5:24.11 |
5:34.11 |
6 |
Julia Tuura |
2004 |
04A297 |
RiUS |
|
50m |
5:38.88 |
5:38.88 |
7 |
Maija Hinkkala |
2005 |
05A091 |
RiUS |
|
50m |
5:40.12 |
5:40.12 |
8 |
Matilda Holmlund |
2005 |
05A734 |
VUS-VSS |
|
50m |
5:42.85 |
5:42.85 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milla Vuolteenaho |
2006 |
06A958 |
KU |
|
50m |
5:41.15 |
5:41.15 |
2 |
Tinka Tamminen |
2006 |
06A126 |
LaUS |
|
25m |
5:27.91 |
5:37.91 |
3 |
Ellen Kaituri |
2006 |
06A086 |
ÅSK |
|
50m |
5:22.01 |
5:22.01 |
4 |
Lotta Moilanen |
2006 |
06A240 |
OU |
|
50m |
5:14.98 |
5:14.98 |
5 |
Louna Kasvio |
2006 |
06A151 |
HSS |
|
50m |
5:20.44 |
5:20.44 |
6 |
Wilma Sundt |
2006 |
06A142 |
HSS |
|
50m |
5:25.96 |
5:25.96 |
7 |
Daniela Lietzén |
2006 |
06A241 |
ÅSK |
|
50m |
5:38.67 |
5:38.67 |
8 |
Malin Lindblom |
2006 |
06A073 |
BS-PU |
|
50m |
5:42.54 |
5:42.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lumi Rossi |
2005 |
05A779 |
Cetus |
|
25m |
5:21.93 |
5:31.93 |
2 |
Moona Korpikoski |
2005 |
05A140 |
Pyry |
|
50m |
5:27.96 |
5:27.96 |
3 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
05A146 |
Cetus |
|
25m |
5:08.80 |
5:18.80 |
4 |
Aino Hinkka |
2005 |
05A066 |
UKK |
|
50m |
5:13.36 |
5:13.36 |
5 |
Ada Hakkarainen |
2005 |
05A123 |
HSS |
|
25m |
5:08.59 |
5:18.59 |
6 |
Maria Korkalainen |
2005 |
05A667 |
JoUS |
|
50m |
5:24.69 |
5:24.69 |
7 |
Aino Koskelo |
2005 |
05A053 |
NU |
|
50m |
5:28.70 |
5:28.70 |
8 |
Aada Hirvasoja |
2005 |
05A577 |
HAHE |
|
50m |
5:33.01 |
5:33.01 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Wilma Långström |
2004 |
04A170 |
HSS |
|
25m |
5:18.73 |
5:28.73 |
2 |
Pinja Taskila |
2004 |
04A073 |
OU |
|
50m |
5:22.60 |
5:22.60 |
3 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
04A143 |
OU |
|
25m |
5:03.95 |
5:13.95 |
4 |
Petra Ansaranta |
2004 |
04A064 |
OU |
|
25m |
4:52.04 |
5:02.04 |
5 |
Lotta Pälsi |
2004 |
04A147 |
HSS |
|
25m |
4:56.72 |
5:06.72 |
6 |
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
04A166 |
UKK |
|
50m |
5:22.09 |
5:22.09 |
7 |
Saga Kovanen |
2004 |
04A113 |
Cetus |
|
25m |
5:17.85 |
5:27.85 |
8 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
UiTa |
|
25m |
5:19.08 |
5:29.08 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura |
Tulostusaika |
16:13 |
|