Startliste for Vest Junior/Senior kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Vest JuniorSenior Kortbane |
|
Udskriftsdato |
06 oktober 2019 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & S68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 oktober 2019 |
|
|
|
|
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (2) |
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 51.90 2009-12-20 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 53.55 2011-11-26 |
|
Heat B (2) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
240 |
1 |
Signe Villumsen |
2001 |
0146AQ |
AGF |
|
25m |
1:00.28 |
275 |
2 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
25m |
1:00.07 |
52 |
3 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
59.95 |
269 |
4 |
Camilla Ottesen |
2000 |
0032AE |
AALBORG |
|
25m |
59.20 |
57 |
5 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
25m |
59.32 |
379 |
6 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
VEJLE |
|
25m |
1:00.05 |
159 |
7 |
Pernille Thastrup Hansen |
2003 |
0374BD |
HADERSLEV |
|
25m |
1:00.13 |
304 |
8 |
Katrine Kruse Rasmussen |
2004 |
0478AV |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:00.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
400 |
1 |
Louise D. Liboriussen |
2002 |
0242AV |
VIBORG |
|
25m |
58.85 |
385 |
2 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
VEJLE |
|
25m |
58.60 |
185 |
3 |
Laura Glerup Jensen |
1998 |
9854AV |
ESBJERG |
|
25m |
57.94 |
284 |
4 |
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
9662AF |
AALBORG |
|
25m |
56.92 |
245 |
5 |
Snæfridur Sol |
2000 |
0082AL |
AGF |
|
25m |
57.15 |
31 |
6 |
Helena V. Elling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
25m |
58.01 |
98 |
7 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
25m |
58.62 |
447 |
8 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
H2Odense |
|
25m |
58.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 |
Udskriftsdato |
06 oktober 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|