Program för Aquarapid Knattesim 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 19 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
1 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Sofia Andén |
2010 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Emma Von Sydow |
2009 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
5 |
|
Elly Lundström |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
6 |
|
Signe Backlund |
2009 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
7 |
|
Stella Touma |
2009 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
1 |
|
Isabelle Kashani |
2009 |
SS04 |
1:54.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
|
Isolde Persson |
2009 |
SS04 |
1:50.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Signe Roos |
2009 |
DANDERYD |
1:45.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
SK NEPTUN |
1:42.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
5 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
1:45.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
6 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:49.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
7 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
SKK |
1:54.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
8 |
|
Alice Berg |
2009 |
SK NEPTUN |
1:57.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
1 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
1:39.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:37.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
SK NEPTUN |
1:30.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Stella Svensson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:26.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:29.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
6 |
|
Felicia Forss |
2009 |
SK NEPTUN |
1:33.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
DANDERYD |
1:39.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
DANDERYD |
1:40.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-19 14:15:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|