Program for Danbolig SunSwim 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Danbolig SunSwim 2019 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Solrød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|
|
Arrangør |
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 3, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Solrød Centerforening |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Filippa Tvistholm Jørgens |
2008 |
0878AM |
SOLRØD |
|
25m |
|
163 |
2 |
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
0984AC |
HERLEV |
|
25m |
4:03.34 |
177 |
3 |
Anna Powers |
2007 |
0702AC |
HERLEV |
|
50m |
3:42.99 |
175 |
4 |
Lærke Aistrup Andersen |
2005 |
0518AC |
HERLEV |
|
50m |
4:01.85 |
168 |
5 |
Asta Rosenkilde-Hansen |
2007 |
0792AU |
HERLEV |
|
50m |
4:07.15 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:32.76 |
257 |
2 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
3:21.81 |
230 |
3 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:18.64 |
146 |
4 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:20.64 |
117 |
5 |
Amalie Mønster Birk |
2007 |
0796AI |
KØGE |
|
25m |
3:27.43 |
56 |
6 |
Amanda Liechti |
2008 |
0824AF |
SOLRØD |
|
25m |
3:41.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
143 |
1 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
50m |
3:11.25 |
52 |
2 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
3:10.09 |
192 |
3 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
3:08.34 |
188 |
4 |
Nynne Jakobsen |
2004 |
0462AG |
HASLEV |
|
25m |
3:08.68 |
120 |
5 |
Rebekka Roed |
2007 |
0732AA |
KØGE |
|
25m |
3:11.00 |
250 |
6 |
Amanda F. Christiansen |
2005 |
0514AW |
VORDINGB |
|
25m |
3:12.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERØD |
|
25m |
2:58.50 |
47 |
2 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
2:57.22 |
95 |
3 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:41.80 |
266 |
4 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
25m |
2:42.30 |
49 |
5 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
2:58.25 |
316 |
6 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERØD |
|
50m |
3:07.62 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
Licens til Solrød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|