Program för Cup 2 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Aleksi Thörnquist |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Ryggsim |
|
103 |
3 |
|
Sigge Lövholm |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Frisim |
|
106 |
4 |
|
Gustav Lundgren |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Frisim |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
Oscar Ebenhag |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Frisim |
|
101 |
3 |
|
Oscar Adamsson |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Bröstsim |
|
95 |
4 |
|
Georg Blomgren |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
5 |
|
Linus Salminen |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Bröstsim |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Alexander Thor |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Frisim |
|
107 |
2 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Frisim |
|
104 |
3 |
|
Simon Farjo |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Bröstsim |
|
99 |
4 |
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Frisim |
|
102 |
5 |
|
Rasmus Widne |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Ryggsim |
|
110 |
6 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Alexander von Rosen |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Bröstsim |
|
53 |
2 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Fjärilsim |
|
45 |
3 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
54.85 |
|
50m Fjärilsim |
|
96 |
4 |
|
Igor Bedlinski |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Frisim |
|
114 |
5 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
50m Frisim |
|
108 |
6 |
|
David Westén |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
50m Frisim |
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
1 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
46.02 |
|
50m Fjärilsim |
|
87 |
2 |
|
Kristian Kasper |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
42.40 |
|
|
|
|
|
50m Bröstsim |
|
31 |
3 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
28.64 |
|
50m Frisim |
|
30 |
4 |
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
34.67 |
|
|
|
|
|
50m Fjärilsim |
|
76 |
5 |
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
43.20 |
|
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
Eskil Joss Erkenvåg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
46.91 |
|
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:42:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|