Ohjelma Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Frisim FL B |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
LE Mans & 50-manna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 16-17 |
1:00.77 |
|
|
Maja Eriksson |
2002 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-11 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1344 |
|
Emelie Fast |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AR4204 |
50m |
58.65 |
|
|
|
|
|
2 |
1206 |
|
Ellen Banestig |
Täby Sim |
2002 |
BT1802 |
50m |
1:00.35 |
|
|
|
|
|
3 |
1195 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
50m |
1:00.95 |
|
|
|
|
|
4 |
677 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
50m |
1:01.08 |
|
|
|
|
|
5 |
732 |
|
Ella Arrhén Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AX8402 |
50m |
1:01.26 |
|
|
|
|
|
6 |
725 |
|
Tone Sandsjö |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF5403 |
50m |
1:01.48 |
|
|
|
|
|
7 |
1311 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
50m |
1:02.02 |
|
|
|
|
|
8 |
718 |
|
Linnea Gipperth |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AA6403 |
50m |
1:02.13 |
|
|
|
|
|
9 |
991 |
|
Linn Herlin |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AU6402 |
50m |
1:02.46 |
|
|
|
|
|
10 |
1137 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
50m |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
11 |
1297 |
|
Julia Koivisto |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A092 |
50m |
1:03.45 |
|
|
|
|
|
12 |
698 |
|
Elin Sand |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
BV9602 |
50m |
1:03.61 |
|
|
|
|
|
13 |
1065 |
|
Alwa Widmark |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AN4402 |
50m |
1:03.63 |
|
|
|
|
|
14 |
1093 |
|
Amanda Nilsson |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
BS9202 |
50m |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
15 |
1075 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
50m |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
16 |
1088 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
50m |
1:03.73 |
|
|
|
|
|
17 |
791 |
|
Elsa Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU0403 |
50m |
1:03.87 |
|
|
|
|
|
18 |
1279 |
|
Elsa Staaf |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AV2203 |
50m |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
19 |
1078 |
|
Klara Possman |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BA6803 |
50m |
1:03.96 |
|
|
|
|
|
20 |
749 |
|
Rebecca Sandström |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS4803 |
50m |
1:04.12 |
|
|
|
|
|
21 |
1136 |
|
Yasemin Uzum |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI3403 |
50m |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
22 |
1296 |
|
Alida Öhberg |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A627 |
50m |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
23 |
1156 |
|
Sofia Björkman |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AL8802 |
50m |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
24 |
1210 |
|
Amanda Sandberg |
Täby Sim |
2003 |
CC3403 |
50m |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
25 |
1142 |
|
Cornelia Ericsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AT0603 |
50m |
1:05.49 |
|
|
|
|
|
26 |
1159 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
50m |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
27 |
945 |
|
Thea Boij Du Rietz |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2002 |
AC9602 |
50m |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
28 |
795 |
|
Vendela Hillström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AW5803 |
50m |
1:05.78 |
|
|
|
|
|
29 |
1251 |
|
Naomi Sterling |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
BN1402 |
50m |
1:06.17 |
|
|
|
|
|
30 |
722 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AH2802 |
50m |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
31 |
999 |
|
Veronica Lythell |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BC0603 |
50m |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
32 |
1162 |
|
Emma Parsons |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
BF8802 |
50m |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
33 |
1295 |
|
Olivia Koski |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A391 |
50m |
1:06.73 |
|
|
|
|
|
34 |
808 |
|
Isadora Rosén |
Simklubben Neptun |
2002 |
BL9802 |
50m |
1:06.94 |
|
|
|
|
|
35 |
1194 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
2003 |
AT5603 |
50m |
1:07.22 |
|
|
|
|
|
36 |
1211 |
|
Hedda Sköld |
Wisby Simsällskap |
2002 |
AM0402 |
50m |
1:07.41 |
|
|
|
|
|
37 |
998 |
|
Cornelia Lythell |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BC2603 |
50m |
1:08.30 |
|
|
|
|
|
38 |
1158 |
|
Emelie Lindholm |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AL6403 |
50m |
1:08.78 |
|
|
|
|
|
39 |
1322 |
|
Emma Stråhle |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AI4802 |
50m |
1:09.16 |
EFT |
|
40 |
662 |
|
Tova Lindbom |
Danderyds Simförening |
2002 |
BV8802 |
50m |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
41 |
1246 |
|
Andrea Mitrovic |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
BC7802 |
50m |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
42 |
820 |
|
Sofija Lajsic |
Simklubben Neptun |
2002 |
BO2802 |
50m |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
43 |
757 |
|
Beata Liljeberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BV1803 |
50m |
1:11.95 |
|
|
|
|
|
44 |
851 |
|
Evelina Berg |
Simklubben Neptun |
2002 |
BX0402 |
50m |
1:12.20 |
|
|
|
|
|
45 |
1004 |
|
Johanna Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BO5202 |
50m |
1:12.66 |
|
|
|
|
|
46 |
881 |
|
Alexandra Berggren |
Simklubben Neptun |
2002 |
BY5402 |
50m |
1:27.29 |
|
|
|
|
|
47 |
836 |
|
Ebba Eneroth |
Simklubben Neptun |
2003 |
BW2403 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|