Startliste for Uggledoppet 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 38
|
Tävling |
Uggledoppet 1-2 juni 2019 |
|
Utskriftsdatum |
02 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
08:05 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2019 |
|
|
|
|
Gren 38, 100m Bröstsim Po 12-13år |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Jonathan Gustafsson |
2006 |
AR4306 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
31 |
2 |
Ludvig Rohlin |
2006 |
AA9906 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
98 |
3 |
Martin Johansson |
2006 |
AV5506 |
KSLS |
|
50m |
2:09.65 |
40 |
4 |
Alfred Hansen |
2006 |
AX8106 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
97 |
5 |
Bam Thorsson |
2007 |
AP3907 |
KSLS |
|
50m |
|
124 |
6 |
Lowe Hiljeborn |
2007 |
AT3907 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Maximus Löfberg |
2007 |
AH4507 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:03.24 |
35 |
2 |
Gabriel Andersen |
2007 |
AM1707 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:53.81 |
118 |
3 |
Joel Eidenhag |
2007 |
AE1907 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:46.14 |
88 |
4 |
Eddie Eriksson |
2007 |
AF4107 |
KSLS |
|
25m |
1:49.71 |
78 |
5 |
Ozzy Melin |
2006 |
AJ3106 |
KSLS |
|
25m |
1:58.89 |
48 |
6 |
Algot Wassenius |
2006 |
AJ0306 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:07.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Vincent Svensson |
2007 |
AP3507 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:43.10 |
12 |
2 |
Ville Andersson |
2007 |
AD3707 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:36.66 |
58 |
3 |
Albin Windahl |
2006 |
AS6706 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:30.77 |
32 |
4 |
Erik Björk |
2007 |
AF5107 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:31.85 |
122 |
5 |
Oscar Victor Mendez |
2006 |
AV2506 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:38.47 |
11 |
6 |
Elias Ljung |
2007 |
AD2707 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:45.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Viljamas Aniulis |
2007 |
AE1707 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:29.70 |
108 |
2 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:24.53 |
75 |
3 |
Jacob Olsson |
2006 |
AE8506 |
KSLS |
|
25m |
1:16.39 |
77 |
4 |
Malte Ljunggren |
2006 |
AJ1106 |
KSLS |
|
25m |
1:22.13 |
114 |
5 |
Alexander Ljungdahl |
2006 |
AI0306 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:25.64 |
29 |
6 |
Anton Persson |
2006 |
AA2106 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:30.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
02 juni 2019 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
08:05 |
|