Ohjelma Mämmiuinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
|
|
Tulostuspäivämäärä |
22 huhtikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
|
|
Tulostusaika |
09:25 |
|
|
Järjestäjä |
|
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 huhtikuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 8, 50m Rintauinti Naiset |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lilja Koppelmäki |
2010 |
10A166 |
HyUS |
|
25m |
|
|
3 |
Saana Helsto |
2007 |
07A964 |
NU |
|
25m |
|
|
4 |
Catharina Kalliomaa |
2004 |
04B327 |
ValkUS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elizabete Naumcika |
2005 |
05B203 |
HyUS |
|
25m |
|
|
2 |
Enni Partanen |
2007 |
07A956 |
NU |
|
25m |
|
|
3 |
Ella Arvela |
2007 |
07A598 |
UH |
|
25m |
59.98 |
59.98 |
4 |
Iina Huusela |
2008 |
08A391 |
HyUS |
|
25m |
1:01.57 |
1:01.57 |
5 |
Lotta Fonsén |
2006 |
06B127 |
NU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emmi Pohjonen |
2009 |
09A373 |
HyUS |
|
50m |
58.46 |
56.96 |
2 |
Helmi Oksa |
2009 |
09A137 |
NumKis |
|
50m |
55.35 |
53.85 |
3 |
Peppi Mutikainen |
2009 |
09A442 |
LaUS |
|
25m |
53.32 |
53.32 |
4 |
Aida Laukkanen |
2009 |
09A505 |
LaUS |
|
25m |
53.63 |
53.63 |
5 |
Vilma Korkalainen |
2009 |
09A193 |
VoVi |
|
25m |
56.46 |
56.46 |
6 |
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
09A064 |
HyUS |
|
50m |
1:00.63 |
59.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iisa Niininen |
2007 |
07A952 |
UH |
|
25m |
52.16 |
52.16 |
2 |
Susanne Hein |
2008 |
08A582 |
JUK |
|
50m |
52.23 |
50.73 |
3 |
Jenni Raittinen |
2001 |
01B362 |
NU |
|
25m |
47.68 |
47.68 |
4 |
Anni Eskelinen |
2009 |
09A291 |
LaUS |
|
50m |
49.64 |
48.14 |
5 |
Skylar Graves |
2009 |
09A225 |
TuUS |
|
25m |
51.51 |
51.51 |
6 |
Ella Palovaara |
2005 |
05A562 |
Octopus |
|
25m |
52.23 |
52.23 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Suominen |
2006 |
06B004 |
JUK |
|
25m |
45.43 |
45.43 |
2 |
Laura Punkkinen |
2005 |
05A247 |
VoVi |
|
25m |
42.34 |
42.34 |
3 |
Laura Kaksonen |
2004 |
04B198 |
VoVi |
|
25m |
40.32 |
40.32 |
4 |
Alisa Hänninen |
2003 |
03B021 |
JUK |
|
25m |
41.63 |
41.63 |
5 |
Pinja Posti |
2003 |
03B101 |
TuUS |
|
25m |
44.32 |
44.32 |
6 |
Inkeri Laakkonen |
2005 |
05B130 |
VoVi |
|
25m |
46.83 |
46.83 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sini Kaivola |
2005 |
05A061 |
HyUS |
|
50m |
40.79 |
39.29 |
2 |
Vlada Guljajeva |
2004 |
04A365 |
HyUS |
|
25m |
35.46 |
35.46 |
3 |
Jenny Nieminen |
2001 |
01A986 |
HyUS |
|
25m |
34.44 |
34.44 |
4 |
Aino Kontiainen |
2002 |
02A770 |
UH |
|
50m |
36.42 |
34.92 |
5 |
Cinja Åvist |
2003 |
03A121 |
NU |
|
25m |
37.41 |
37.41 |
6 |
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
05A527 |
JUK |
|
25m |
39.89 |
39.89 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
22 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura |
Tulostusaika |
09:25 |
|