Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gruppe 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:15.20 | |
2 | 172 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:16.54 | |
3 | 167 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:17.28 | |
4 | 200 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:18.39 | |
5 | 215 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:18.73 | |
6 | 260 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 1:18.92 | |
7 | 90 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:18.94 | |
8 | 294 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:20.01 | |
9 | 246 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 1:20.22 | |
10 | 250 | Gjerløff Karen | 1998 | JYLLINGE | 9862AD | 25 m | 1:20.89 | |
11 | 244 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:20.95 | |
12 | 30 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 1:20.98 | |
13 | 268 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:21.19 | |
14 | 13 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:21.63 | |
15 | 149 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:21.65 | |
16 | 127 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:21.85 | |
17 | 55 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 1:21.88 | |
18 | 273 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:21.93 | |
19 | 156 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:22.27 | |
20 | 62 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 1:22.32 | |
21 | 286 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:22.35 | |
22 | 174 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 1:22.36 | |
23 | 269 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 1:23.06 | |
24 | 152 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:23.16 | |
25 | 182 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:23.46 | |
26 | 168 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 1:23.55 | |
27 | 283 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:23.61 | |
28 | 291 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:23.85 | |
29 | 218 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:23.99 | |
30 | 88 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 1:24.18 | |
31 | 126 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:24.35 | |
32 | 184 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:24.58 | |
33 | 257 | Hemmingsen Henriette | 1998 | SLANGERUP | 9858AA | 25 m | 1:24.97 | |
34 | 151 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:25.06 | |
35 | 24 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:25.32 | |
36 | 163 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:25.32 | |
37 | 68 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 1:25.42 | |
38 | 280 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:25.67 | |
39 | 57 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 1:25.67 | |
40 | 243 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:25.73 | |
41 | 59 | Jensen Tenna | 1998 | MK 31 | 9828AH | 25 m | 1:25.86 | |
42 | 239 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:25.89 | |
43 | 192 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:26.14 | |
44 | 248 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:26.61 | |
45 | 251 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 1:26.77 | |
46 | 225 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:27.51 | |
47 | 282 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:28.09 | |
48 | 58 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:28.70 | |
49 | 164 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:28.95 | |
50 | 106 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:29.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 12 marts 2010 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS | Udskriftstidspunkt | 20:02 |