Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gruppe 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 22, 200m Brystsvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGR | 9637AA | 25 m | 2:46.91 | |
2 | 198 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 2:47.58 | |
3 | 34 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:47.83 | |
4 | 75 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERD | 9651AE | 25 m | 2:49.46 | |
5 | 60 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 2:49.48 | |
6 | 2 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:50.43 | |
7 | 178 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NSTVED | 9655AJ | 25 m | 2:50.82 | |
8 | 289 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VRK | 9663AE | 25 m | 2:51.64 | |
9 | 23 | Bdker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:52.29 | |
10 | 79 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERD | 9655AA | 25 m | 2:53.33 | |
11 | 102 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 2:53.64 | |
12 | 175 | Kokholm Sune | 1996 | KORSR | 9697AC | 25 m | 2:55.25 | |
13 | 89 | Bendsen Oskar | 1996 | FR.SUND | 9687AI | 25 m | 2:55.86 | |
14 | 265 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERD | 9607AF | 25 m | 2:55.95 | |
15 | 70 | Hansen Bjrn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:56.14 | |
16 | 134 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 2:56.73 | |
17 | 6 | Hgborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 2:58.07 | |
18 | 4 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 2:59.28 | |
19 | 95 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 3:00.01 | |
20 | 220 | Jrgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 3:00.26 | |
21 | 177 | Billenstein Nicolai | 1996 | NSTVED | 9693AN | 25 m | 3:01.88 | |
22 | 242 | Gjaldbk Sren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 3:04.30 | |
23 | 287 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VRK | 9619AM | 25 m | 3:04.96 | |
24 | 5 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 3:05.69 | |
25 | 234 | Srensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 3:06.90 | |
26 | 209 | Rmer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 3:07.00 | |
27 | 179 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NSTVED | 9719AC | 25 m | 3:07.20 | |
28 | 132 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 3:07.67 | |
29 | 262 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 3:08.03 | |
30 | 171 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KGE | 9789AI | 25 m | 3:09.39 | |
31 | 292 | Jensen Victor | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 3:09.48 | |
32 | 64 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 3:09.87 | |
33 | 118 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 3:10.67 | |
34 | 185 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 3:12.52 | |
35 | 258 | Kjrsgaard Victor | 1998 | SLANGERUP | 9861AF | 25 m | 3:12.69 | |
36 | 27 | Hjme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 3:12.70 | |
37 | 136 | Thompson Noah | 1998 | HERLEV | 9855AA | 25 m | 3:13.23 | |
38 | 181 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 3:13.58 | |
39 | 66 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 3:14.05 | |
40 | 107 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 3:15.51 | |
41 | 157 | Westerby Sebastian | 1997 | HRSHOLM | 9739AJ | 25 m | 3:17.07 | |
42 | 82 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERD | 9797AD | 25 m | 3:17.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 12 marts 2010 |
Licens til Birkerd Svmmeklub SIGMA NS | Udskriftstidspunkt | 20:02 |