Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gruppe 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 14, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:13.90 | |
2 | 172 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:15.29 | |
3 | 260 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 1:16.47 | |
4 | 90 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:17.57 | |
5 | 30 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 1:20.29 | |
6 | 269 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 1:21.40 | |
7 | 126 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:22.14 | |
8 | 268 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:22.37 | |
9 | 55 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 1:22.63 | |
10 | 127 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:23.13 | |
11 | 250 | Gjerløff Karen | 1998 | JYLLINGE | 9862AD | 25 m | 1:24.01 | |
12 | 83 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:25.45 | |
13 | 152 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:25.54 | |
14 | 291 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:25.70 | |
15 | 207 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 1:27.07 | |
16 | 257 | Hemmingsen Henriette | 1998 | SLANGERUP | 9858AA | 25 m | 1:27.52 | |
17 | 146 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:27.59 | |
18 | 156 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:28.90 | |
19 | 240 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:29.67 | |
20 | 21 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:29.68 | |
21 | 286 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:29.98 | |
22 | 282 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:30.23 | |
23 | 280 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:30.35 | |
24 | 231 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:30.99 | |
25 | 243 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:33.11 | |
26 | 106 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:33.25 | |
27 | 158 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 1:33.88 | |
28 | 183 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 1:35.70 | |
29 | 164 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:35.92 | |
30 | 7 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 50 m | 1:39.40 | |
31 | 255 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 1:39.73 | |
32 | 9 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:40.99 | |
33 | 253 | Møller Sebine | 1999 | JYLLINGE | 9948AG | 25 m | 1:41.21 | |
34 | 25 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:43.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 12 marts 2010 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS | Udskriftstidspunkt | 20:02 |