Ohjelma Cetus Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 14
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:26 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
04A588 |
Cetus |
|
25m |
36.81 |
37.81 |
2 |
Sasha Cormier Simola |
2002 |
02B294 |
Cetus |
|
50m |
33.81 |
33.81 |
3 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
25m |
32.08 |
33.08 |
4 |
Rasmus Sarre |
2001 |
01B119 |
ORCA |
|
25m |
30.11 |
31.11 |
5 |
Joona Salminen |
2000 |
00A328 |
Cetus |
|
25m |
30.30 |
31.30 |
6 |
Kirill Karppi |
2002 |
02A699 |
ORCA |
|
25m |
32.21 |
33.21 |
7 |
Aleks Hokkanen |
2004 |
|
Kalevi |
|
50m |
33.85 |
33.85 |
8 |
Leo Hautaniemi |
2004 |
04A580 |
Cetus |
|
50m |
38.92 |
38.92 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
25m |
29.86 |
30.86 |
2 |
Jesse Hyppönen |
2004 |
04A842 |
LaUS |
|
50m |
30.26 |
30.26 |
3 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
25m |
29.07 |
30.07 |
4 |
Taavi Backman |
2004 |
04A048 |
LaUS |
|
25m |
28.45 |
29.45 |
5 |
Ruslan Samrin |
2001 |
01B198 |
SiWa |
|
50m |
29.60 |
29.60 |
6 |
Joel Syrjä |
2002 |
02A137 |
Cetus |
|
25m |
29.14 |
30.14 |
7 |
Antti Oinonen |
2003 |
03B081 |
UI |
|
25m |
29.58 |
30.58 |
8 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
30.89 |
30.89 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Perttu Somero |
2001 |
01A317 |
La-Ka |
|
50m |
29.31 |
29.31 |
2 |
Kasper Nyman |
2001 |
01B329 |
BS-PU |
|
50m |
28.24 |
28.24 |
3 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
50m |
28.12 |
28.12 |
4 |
Ville Lindfors |
1976 |
76A013 |
Vanders |
|
50m |
27.96 |
27.96 |
5 |
Eetu Malvela |
2000 |
00B072 |
Plaani |
|
25m |
27.02 |
28.02 |
6 |
Joel Knaapi |
2001 |
01A132 |
Cetus |
|
25m |
27.15 |
28.15 |
7 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
25m |
28.05 |
29.05 |
8 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
50m |
29.34 |
29.34 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
50m |
27.74 |
27.74 |
2 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
00A503 |
Cetus |
|
25m |
26.48 |
27.48 |
3 |
Miika Pentti |
1997 |
97A163 |
Cetus |
|
50m |
27.34 |
27.34 |
4 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
50m |
26.97 |
26.97 |
5 |
Henri Koski |
2000 |
00A803 |
Gladius |
|
50m |
27.03 |
27.03 |
6 |
Jere Ruuhonen |
2001 |
01A461 |
LaUS |
|
50m |
27.43 |
27.43 |
7 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
50m |
27.71 |
27.71 |
8 |
Jasu Ovaskainen |
2002 |
02A038 |
LaUS |
|
50m |
27.90 |
27.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
50m |
26.84 |
26.84 |
2 |
Roope Kastarinen |
1994 |
94A478 |
TaTU |
|
50m |
26.21 |
26.21 |
3 |
Janne Markus Markkanen |
1994 |
94A792 |
SWIM |
|
50m |
24.88 |
24.88 |
4 |
Riku Pöytäkivi |
1993 |
93A973 |
HSS |
|
50m |
23.62 |
23.62 |
5 |
Ari-pekka Liukkonen |
1989 |
89A286 |
Cetus |
|
50m |
24.02 |
24.02 |
6 |
Roni Kallström |
2001 |
01A092 |
Cetus |
|
25m |
24.98 |
25.98 |
7 |
Werner Heräjärvi |
1999 |
99A844 |
Plaani |
|
50m |
26.58 |
26.58 |
8 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
25m |
25.90 |
26.90 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:26 |
|