Program for Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 29, 200m Rintauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
0 v ja vanhemmat |
1 | 635 | Junninen Tapio | 1995 | Vanders | 95A553 | 25 m | 2:09.28 | 2:15.28 | |
2 | 640 | Nurmi Erik | 2001 | Vanders | 01A470 | 25 m | 2:12.55 | 2:18.55 | |
3 | 122 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 50 m | 2:23.11 | 2:23.11 | |
4 | 148 | Tolvanen Miika | 1996 | JoUS | 96A432 | 50 m | 2:24.28 | 2:24.28 | |
5 | 123 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 2:24.54 | 2:24.54 | |
6 | 416 | Moilanen Atte | 2001 | OU | 01A253 | 50 m | 2:24.91 | 2:24.91 | |
7 | 339 | Lietzn Jesper | 2002 | SK | 02A171 | 25 m | 2:20.21 | 2:26.21 | |
8 | 338 | Elomaa Lauri | 2000 | SK | 00A761 | 50 m | 2:26.70 | 2:26.70 | |
9 | 508 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 00A343 | 25 m | 2:20.74 | 2:26.74 | |
10 | 484 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 2:26.89 | 2:26.89 | |
11 | 415 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 50 m | 2:27.86 | 2:27.86 | |
12 | 117 | Laitala Eerikki | 2001 | Cetus | 01A548 | 50 m | 2:28.60 | 2:28.60 | |
13 | 429 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 2:30.55 | 2:30.55 | |
14 | 163 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 01A663 | 25 m | 2:25.48 | 2:31.48 | |
15 | 296 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 50 m | 2:32.16 | 2:32.16 | |
16 | 419 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 25 m | 2:28.01 | 2:34.01 | |
17 | 209 | Sderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 25 m | 2:28.71 | 2:34.71 | |
18 | 437 | Tyni Janne | 2000 | OU | 00B217 | 50 m | 2:36.01 | 2:36.01 | |
19 | 56 | Pullinen Jasper | 1999 | RiUS | 99A036 | 25 m | 2:30.08 | 2:36.08 | |
20 | 502 | Nyrhinen Eetu | 2000 | UiTa | 00A005 | 25 m | 2:30.20 | 2:36.20 | |
21 | 204 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 00A330 | 25 m | 2:31.34 | 2:37.34 | |
22 | 420 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 50 m | 2:37.50 | 2:37.50 | |
23 | 424 | Rajaniemi Aleksi | 2002 | OU | 02A263 | 50 m | 2:37.58 | 2:37.58 | |
24 | 530 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 2:38.61 | 2:38.61 | |
25 | 393 | Siltari Henrik | 2002 | KemUS | 02A355 | 50 m | 2:39.01 | 2:39.01 | |
26 | 352 | Kankare Eemil | 2003 | SK | 03A474 | 50 m | 2:39.26 | 2:39.26 | |
27 | 202 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 2:33.80 | 2:39.80 | |
28 | 52 | Roine Jerry | 2002 | JUK | 02B140 | 25 m | 2:37.97 | 2:43.97 | |
29 | 668 | Nyberg Julius | 2002 | Plaani | 02A459 | 50 m | 2:45.84 | 2:45.84 | |
30 | 433 | Yu Sihan | 2003 | OU | 03A332 | 50 m | 2:46.22 | 2:46.22 | |
31 | 314 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 50 m | 2:46.35 | 2:46.35 | |
32 | 516 | Broman Jere | 2002 | UiTa | 02A116 | 50 m | 2:48.02 | 2:48.02 | |
33 | 175 | Romo Saku | 2000 | LaUS | 00A504 | 50 m | 2:49.70 | 2:49.70 | |
34 | 60 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 50 m | 2:51.81 | 2:51.81 | |
35 | 5 | strm Harald | 2001 | HSS | 01A008 | 25 m | 2:46.02 | 2:52.02 | |
36 | 380 | Pihlava Jaakko | 2004 | SK | 04A845 | 25 m | 2:46.33 | 2:52.33 | |
37 | 552 | Kontula Daniel | 2005 | UiTa | 05A152 | 50 m | 2:53.20 | 2:53.20 | |
38 | 62 | Mnnist Olavi | 2003 | RiUS | 03A282 | 25 m | 2:47.74 | 2:53.74 |
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 03 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 19:18 |