Ohjelma Oskarin Uintien jatkot I
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 17
|
Kilpailu |
Oskarin uintien jatkot I |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
09:40 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 17, T13,N 400m VU |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vivian Heräjärvi |
2001 |
01A352 |
Plaani |
|
50m |
|
|
|
3 |
Ilona Hjelt |
2002 |
02A375 |
Plaani |
|
50m |
|
|
|
4 |
Joanna Kivelä |
2007 |
07A596 |
UiTa |
|
50m |
|
|
|
5 |
Tyyne Tuomi |
2007 |
07A718 |
KeuTo |
|
50m |
|
|
|
6 |
Milja Laakkonen |
2007 |
07A483 |
KeuTo |
|
50m |
|
|
|
7 |
Kiia Kinnunen |
2003 |
03A368 |
TaTU |
|
50m |
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Nella Kuivanen |
2008 |
08A497 |
UiTa |
|
25m |
6:57.99 |
7:05.99 |
|
2 |
Netta Halttunen |
2007 |
07A238 |
UiTa |
|
50m |
6:43.64 |
6:43.64 |
|
3 |
Anna Rantala |
2006 |
06A721 |
SWIM |
|
50m |
6:40.04 |
6:40.04 |
|
4 |
Nea-Noora Hannele Väli-Tainio |
2004 |
04B148 |
KuUS |
|
25m |
6:20.82 |
6:28.82 |
|
5 |
Amanda Ahinko |
2007 |
07A230 |
Plaani |
|
25m |
6:27.52 |
6:35.52 |
|
6 |
Elsa Komulainen |
2005 |
05A835 |
KuUS |
|
25m |
6:33.82 |
6:41.82 |
|
7 |
Rebecca Mäkinen |
2008 |
08A232 |
UiTa |
|
25m |
6:47.34 |
6:55.34 |
|
8 |
Ella Gylden |
2007 |
07A829 |
UiTa |
|
50m |
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Viivi Hallikainen |
2006 |
06A869 |
KuUS |
|
25m |
6:09.04 |
6:17.04 |
|
2 |
Ines Pälviranta |
2007 |
07A106 |
UiTa |
|
25m |
5:41.52 |
5:49.52 |
|
3 |
Meri Elo |
2006 |
06A187 |
SWIM |
|
25m |
5:38.98 |
5:46.98 |
|
4 |
Tuuli Janhunen |
2001 |
01B380 |
Plaani |
|
25m |
5:26.53 |
5:34.53 |
|
5 |
Saimi Ruuska |
2006 |
06A549 |
SWIM |
|
50m |
5:39.27 |
5:39.27 |
|
6 |
Nanna Tynkkynen |
2003 |
03A118 |
TaTU |
|
25m |
5:39.32 |
5:47.32 |
|
7 |
Milla Hjelt |
2002 |
02A602 |
PieKu |
|
25m |
5:48.26 |
5:56.26 |
|
8 |
Katri Kulovuori |
2007 |
07A256 |
UiTa |
|
25m |
6:17.87 |
6:25.87 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Annukka Jouppila |
2003 |
03A120 |
SeUi |
|
25m |
5:06.83 |
5:14.83 |
|
2 |
Hanna Mangeloja |
2001 |
01B126 |
SWIM |
|
50m |
5:10.64 |
5:10.64 |
|
3 |
Siiri Jämsä |
2002 |
02B117 |
SWIM |
|
50m |
5:01.17 |
5:01.17 |
|
4 |
Varvara Kochkina |
2005 |
|
Dolphin SK |
|
50m |
4:50.00 |
4:50.00 |
|
5 |
Anni-Maria Laakso |
2003 |
03A207 |
Plaani |
|
25m |
4:51.54 |
4:59.54 |
|
6 |
Nea Parkatti |
2004 |
04A345 |
SWIM |
|
25m |
4:56.38 |
5:04.38 |
|
7 |
Kia Lindholm |
2002 |
02A890 |
SWIM |
|
50m |
5:14.55 |
5:14.55 |
|
8 |
Niina Roiko-Jokela |
2001 |
01A291 |
SWIM |
|
50m |
5:17.50 |
5:17.50 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
09:40 |
|