Startliste for Regionsmesterskab Langbane - Region Syd
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 26
|
Stævne navn |
Regionsmesterskab Syddanmark L |
|
Udskriftsdato |
17 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|
|
Arrangør |
Region Syddanmark og H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 26, 200m Medley Damer |
Finaler (11) |
Vejledende starttid 12:47 |
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
3 |
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
ODENSE |
|
50m |
|
243 |
4 |
Maja Løve Nielsen |
2006 |
0676AG |
RINGE |
|
50m |
|
62 |
5 |
Liv Emilie Poulsen |
2007 |
0776AQ |
SVENDBORG |
|
50m |
|
55 |
6 |
Sarah Qvist |
2007 |
0794AO |
NYBORG |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Sofie Holst Jeberg |
2007 |
0712AT |
DELTA |
|
50m |
|
61 |
2 |
Lea Romer Jørgensen |
2008 |
0866AG |
SVENDBORG |
|
50m |
|
54 |
3 |
Oceane Cailho |
2008 |
0866AF |
NYBORG |
|
50m |
3:59.59 |
88 |
4 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
ODENSE |
|
50m |
3:58.08 |
145 |
5 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:59.02 |
89 |
6 |
Cornelia Gardias Peters |
2008 |
0864AH |
ODENSE |
|
50m |
4:16.10 |
250 |
7 |
Caroline Søgaard |
2006 |
0602AS |
RINGE |
|
50m |
|
79 |
8 |
Olivia Funder |
2006 |
0668AT |
ODENSE |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Mathilde Søe |
2008 |
0864AL |
DELTA |
|
50m |
3:45.62 |
49 |
2 |
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
0692AH |
NYBORG |
|
50m |
3:43.94 |
46 |
3 |
Eszter Vad |
2007 |
0716AK |
NYBORG |
|
50m |
3:40.27 |
87 |
4 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
ODENSE |
|
50m |
3:37.40 |
106 |
5 |
Tilde Lindeblad |
2006 |
0656AT |
DELTA |
|
50m |
3:38.16 |
63 |
6 |
Lærke D Huusfeldt |
2006 |
0608AK |
SVENDBORG |
|
50m |
3:42.27 |
126 |
7 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:44.89 |
36 |
8 |
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
0814AA |
NYBORG |
|
50m |
3:49.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
230 |
1 |
Sofie Bak |
2008 |
0856AG |
RINGE |
|
50m |
3:33.98 |
40 |
2 |
Laura Rasmussen |
2005 |
0538AZ |
NYBORG |
|
50m |
3:27.55 |
217 |
3 |
Emilia Spangsberg |
2007 |
0778AK |
KOLDING |
|
50m |
3:24.49 |
75 |
4 |
Mille A. B. Buch |
2006 |
0612AP |
ODENSE |
|
50m |
3:20.25 |
104 |
5 |
Sofie Junker |
2005 |
0568AU |
DELTA |
|
50m |
3:20.89 |
199 |
6 |
Signe Christensen |
2008 |
0882AB |
KOLDING |
|
50m |
3:25.09 |
43 |
7 |
Sille Grønfeldt |
2008 |
0808AD |
NYBORG |
|
50m |
3:30.28 |
188 |
8 |
Lotta Træger |
2008 |
0818AK |
SØNDERBORG |
|
50m |
3:36.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Frederikke M. Christensen |
2006 |
0644AI |
NYBORG |
|
50m |
3:17.52 |
81 |
2 |
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
0646AV |
ODENSE |
|
50m |
3:15.95 |
184 |
3 |
Sofie Damm Johansen |
2006 |
0698AQ |
SØNDERBORG |
|
50m |
3:15.30 |
241 |
4 |
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
RINGE |
|
50m |
3:12.05 |
125 |
5 |
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
0888AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:14.91 |
208 |
6 |
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
0788AA |
KOLDING |
|
50m |
3:15.66 |
149 |
7 |
Vigga Jørgensen |
2008 |
0874AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:16.41 |
105 |
8 |
Stine Engelbrecht Jensen |
2006 |
0642AV |
DELTA |
|
50m |
3:19.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:10.44 |
41 |
2 |
Mathilde Vestergaard |
2006 |
0606AI |
NYBORG |
|
50m |
3:09.87 |
82 |
3 |
Amalie F. Piiters |
2006 |
0628AT |
ODENSE |
|
50m |
3:08.86 |
205 |
4 |
Nanna Højstrøm |
2007 |
0758AK |
KOLDING |
|
50m |
3:08.13 |
147 |
5 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:08.58 |
38 |
6 |
Freya Isabel Christensen |
2005 |
0534AV |
NYBORG |
|
50m |
3:09.72 |
102 |
7 |
Mille Lindeblad |
2005 |
0512AU |
DELTA |
|
50m |
3:10.03 |
233 |
8 |
Emilie Hemmeløff |
2008 |
0848AB |
RINGE |
|
50m |
3:11.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Sarah Laursen |
2007 |
0798AD |
VEJLE |
|
50m |
3:04.36 |
140 |
2 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:03.99 |
148 |
3 |
Karla Hebeltoft Olesen |
2007 |
0712AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:01.71 |
11 |
4 |
Mille Holmberg |
2006 |
0654AH |
VEJLE |
|
50m |
2:59.62 |
123 |
5 |
Astrid Høyer |
2007 |
0792AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:00.43 |
181 |
6 |
Kalina Gamisheva |
2008 |
0842AA |
SØNDERBORG |
|
50m |
3:02.98 |
242 |
7 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
50m |
3:04.33 |
247 |
8 |
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
0722AG |
RINGE |
|
50m |
3:07.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Victoria Richards |
2005 |
0548AP |
DELTA |
|
50m |
2:58.51 |
236 |
2 |
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
RINGE |
|
50m |
2:58.08 |
124 |
3 |
Asta Hindborg |
2007 |
0736AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:56.62 |
97 |
4 |
Frederikke Riber |
2005 |
0598AP |
DELTA |
|
50m |
2:56.00 |
196 |
5 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
FREM |
|
50m |
2:56.08 |
86 |
6 |
Mathilde Stilund |
2005 |
0556AH |
ODENSE |
|
50m |
2:56.86 |
4 |
7 |
Laura Frost Rainer |
2005 |
0542AK |
VEJLE |
|
50m |
2:58.40 |
234 |
8 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
50m |
2:59.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:53.60 |
101 |
2 |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
0542AQ |
DELTA |
|
50m |
2:50.47 |
207 |
3 |
Karla Kristensen |
2005 |
0516AC |
KOLDING |
|
50m |
2:48.53 |
216 |
4 |
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
0598AJ |
KOLDING |
|
50m |
2:47.07 |
10 |
5 |
Mette Barfoot |
2005 |
0588AS |
VEJLE |
|
50m |
2:47.56 |
141 |
6 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:49.71 |
135 |
7 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:52.83 |
30 |
8 |
Nina Seirup |
2005 |
0566AN |
NYBORG |
|
50m |
2:53.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:46.73 |
166 |
2 |
Sofie Amalie Krag |
2006 |
0678AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:43.13 |
2 |
3 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
50m |
2:42.28 |
168 |
4 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:39.85 |
161 |
5 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:40.76 |
142 |
6 |
Matilde Maagøe |
2007 |
0706AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:42.72 |
93 |
7 |
Esther Ellegaard Nielsen |
2005 |
0598AN |
ODENSE |
|
50m |
2:44.69 |
144 |
8 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:46.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:39.19 |
162 |
2 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:34.97 |
92 |
3 |
Naja Færgemann |
2006 |
0602AI |
ODENSE |
|
50m |
2:34.63 |
154 |
4 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:29.83 |
248 |
5 |
Anna Rønn |
2005 |
0552AD |
RINGE |
|
50m |
2:33.01 |
155 |
6 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:34.78 |
27 |
7 |
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
0578AE |
NYBORG |
|
50m |
2:38.95 |
163 |
8 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:39.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
17 marts 2019 |
Licens til H2Odense |
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|