Program for Kringelsim 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2019 till den 17 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m Medley Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
1 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
4 |
|
Matilda Holmerin |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
5 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
6 |
|
Hanna Gong |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
7 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
8 |
|
Emma Alsén |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m Medley Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
1 |
|
Alva Ek |
2006 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
3:24.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
4 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
SPIF SF |
3:13.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
5 |
|
Linn Lynch |
2005 |
SS04 |
3:16.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Olivia Allert |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
8 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m Medley Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
1 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
3:06.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
2 |
|
Sofia Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
3:00.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
3 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
ÖSMO SS |
2:58.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Ella Sörensen |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
2:58.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
BOTK-RÖNN |
2:58.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
6 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
ÖSMO SS |
3:00.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
7 |
|
Evelina Porling |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
3:00.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
8 |
|
Emmy Dyrkell |
2004 |
FINSPÅNG |
3:11.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m Medley Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
1 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
ÖSMO SS |
2:56.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
SKK |
2:53.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Pernilla Hemmälin |
2001 |
BOTK-RÖNN |
2:48.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
4 |
|
Alida Lilljequist |
1998 |
SPIF SF |
2:47.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
5 |
|
Emma Thur |
2004 |
SPIF SF |
2:47.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
6 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
SKK |
2:50.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
7 |
|
Frida Bengtsson |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
2:54.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
8 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
ÖSMO SS |
2:57.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m Medley Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
2:40.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
SKK |
2:36.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
3 |
|
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
SPIF SF |
2:36.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
4 |
|
Lea Granert |
2001 |
SPIF SF |
2:29.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
5 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
2:32.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
6 |
|
Alexandra Lindén |
2001 |
SPIF SF |
2:36.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
7 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
SPIF SF |
2:39.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
8 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
SPIF SF |
2:44.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-17 08:40:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|