Program för UGP3 2018-2019, Täby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Stockholms Simförbund/Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
226 |
|
Herman Nilsson |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AH7702 |
25m |
9:33.65 |
|
|
|
|
|
2 |
494 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
9:57.80 |
|
|
|
|
|
3 |
489 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
Täby Sim |
2005 |
AI2505 |
25m |
9:58.05 |
|
|
|
|
|
4 |
271 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
25m |
9:58.13 |
|
|
|
|
|
5 |
471 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
25m |
10:19.07 |
|
|
|
|
|
6 |
463 |
|
Alexander Bergström |
Täby Sim |
2002 |
AP2502 |
25m |
10:24.91 |
|
|
|
|
|
7 |
475 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
10:43.95 |
|
|
|
|
|
8 |
591 |
|
Johannes Barkarö |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AI7904 |
25m |
10:50.68 |
|
|
|
|
|
9 |
498 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
25m |
10:55.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
917 |
|
Gustav Åsbrink |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE3505 |
25m |
11:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
482 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
11:24.73 |
|
|
|
|
|
12 |
598 |
|
Isak Widstrand |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AA1113 |
25m |
11:32.83 |
|
|
|
|
|
13 |
600 |
|
Kalle Glassel |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AS5303 |
25m |
11:37.15 |
|
|
|
|
|
14 |
596 |
|
Elias Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AP7503 |
25m |
12:26.50 |
|
|
|
|
|
15 |
921 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
50m |
12:45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Johan Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
|
|
|
|
2002 |
AT3902 |
|
|
|
|
|
17 |
487 |
|
Daniel Bebenek |
Täby Sim |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
AC4706 |
|
|
|
|
|
18 |
500 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
|
|
25m |
|
|
|
|
2005 |
AR4705 |
|
|
|
|
|
19 |
245 |
|
William Erneholm |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
AD5506 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-05 10:28:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|