Ohjelma Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag 11.00
Løb 14, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:19.80 | |
2 | 65 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:21.27 | |
3 | 82 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | HORSENS | 9918AC | 25 m | 1:27.38 | |
4 | 72 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:28.31 | |
5 | 120 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:28.91 | |
6 | 74 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:30.06 | |
7 | 67 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:30.87 | |
8 | 123 | Falk Laura | 1998 | FREM | 9806AE | 25 m | 1:31.12 | |
9 | 167 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:31.42 | |
10 | 122 | Ejby Katrine | 1998 | FREM | 9888AK | 25 m | 1:31.77 | |
11 | 179 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:37.11 | |
12 | 200 | Hyldgaard Freja | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:38.40 | |
13 | 135 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 1:38.43 | |
14 | 99 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 1:38.66 | |
15 | 177 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:40.56 | |
16 | 107 | Øzkan Gizem | 1998 | ODDER | 9828AN | 25 m | 1:40.93 | |
17 | 96 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 1:40.96 | |
18 | 80 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:41.22 | |
19 | 48 | Turin Ella | 1998 | WEST SWIM | 9834AG | 25 m | 1:41.90 | |
20 | 152 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 1:43.19 | |
21 | 41 | Slot Alberte Bjerregaard | 1998 | ST ESBJERG | 9896AM | 25 m | 1:43.28 | |
22 | 225 | Mikkelsen Mathilde Skjødt | 1998 | AALBORG | 9826AD | 25 m | 1:44.11 | |
23 | 3 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 1:46.09 | |
24 | 133 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:47.29 | |
25 | 56 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:49.05 | |
26 | 2 | Heil Clara | 1998 | BOV | 9814AG | 25 m | 1:50.57 | |
27 | 118 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:51.52 | |
28 | 184 | Schmidt Alberte Back | 1999 | SVENDBORG | 9954AG | 25 m | 1:52.43 | |
29 | 138 | Pontopidan Nicoline N. | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:52.92 | |
30 | 60 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:53.85 | |
31 | 29 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 1:54.15 | |
32 | 181 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 1:54.51 | |
33 | 214 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:57.09 | |
34 | 130 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 2:00.18 | |
35 | 216 | Broekhoff Julie | 1999 | AALBORG | 9952AJ | 25 m | 2:01.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 17 februar 2010 |
Licens til Skovbakken Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 19:24 |