Program för Öppet DM/JDM 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
Västsvenska SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 400m Medley Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Agnes Holmblad |
2006 |
ELFSBORG |
5:43.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Lia Bromander |
2004 |
S 02 |
5:41.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Nathalie Barrington |
2002 |
SK LAXEN |
5:40.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
ELFSBORG |
5:37.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
5 |
|
Evelina Wester |
2004 |
UDDEVALLA |
5:37.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
6 |
|
Saga Johannesson |
2005 |
GÖTEBORG |
5:37.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
7 |
|
Nikki Berggren |
2005 |
VARBERG |
5:40.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Elsa Sjöström |
2006 |
ELFSBORG |
5:41.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
9 |
|
Wilma Bergman |
2002 |
S77 |
5:41.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
10 |
|
Francesca Clark |
2001 |
FALKÖPING |
5:43.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 400m Medley Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
1 |
|
Ida Kristiansson |
2004 |
SKÖVDE SS |
5:35.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
2 |
|
Ebba Holmdahl |
2003 |
GÖTEBORG |
5:32.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Elna Magnusson |
2004 |
S 02 |
5:27.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
4 |
|
Malin Vestman |
2003 |
SKÖVDE SS |
5:26.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
SK LAXEN |
5:25.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
6 |
|
Ronja Berggren |
2003 |
VARBERG |
5:25.82 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
7 |
|
Matilda Torén |
2001 |
UDDEVALLA |
5:27.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
8 |
|
Lina Nielsen |
2005 |
UDDEVALLA |
5:28.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
9 |
|
Hilda Eriksson |
2004 |
UDDEVALLA |
5:34.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
10 |
|
Ellen Vråmo |
2004 |
S 02 |
5:36.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 400m Medley Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
1 |
|
Sofia Henningsson |
2004 |
SKÖVDE SS |
5:13.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
|
Sara Nyqvist |
2003 |
MASS |
5:12.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
3 |
|
Marit Cuperus |
2002 |
UDDEVALLA |
5:10.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Tea Winblad |
2004 |
MKK |
5:10.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
5 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
4:57.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Marion Hanquet |
2001 |
GÖTEBORG |
5:06.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
7 |
|
Linn Suchomel |
2003 |
SKÖVDE SS |
5:10.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
8 |
|
Johanna Andersson |
2002 |
MKK |
5:11.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
9 |
|
Selma Avdic |
2003 |
S 02 |
5:12.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
10 |
|
Sara Hopmark |
2004 |
GÖTEBORG |
5:19.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-02 18:16:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|