Startliste for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Sydkystens Børne-ogÅrgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|
|
Arrangør |
GTI Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 10, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (11) |
Vejledende starttid 13:22 |
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
Linea Skriver Fabricius |
2009 |
0968AG |
KVIK |
|
25m |
|
468 |
4 |
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
0918ag |
GTI |
|
25m |
|
75 |
5 |
Lucca Lundemoes |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
76 |
1 |
Katinka Als Makne |
2009 |
0922AH |
KVIK |
|
25m |
|
258 |
2 |
Agnete E. T. Ernstsen |
2010 |
1012AD |
GLADSAXE |
|
25m |
|
69 |
3 |
Ida Larsen |
2009 |
0946AI |
KVIK |
|
25m |
|
281 |
4 |
Veronica Dyhre |
2009 |
0946AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:50.62 |
463 |
5 |
Frida Kirkegaard |
2010 |
1064AD |
GTI |
|
25m |
|
103 |
6 |
Julia Højer Øster |
2009 |
0982AH |
KVIK |
|
25m |
|
305 |
7 |
Thea Joost |
2010 |
1012AC |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
0968AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:29.57 |
87 |
2 |
Thilde Jølver Rasmussen |
2008 |
0878AH |
KVIK |
|
25m |
2:22.16 |
146 |
3 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:18.79 |
123 |
4 |
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
0992AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:15.39 |
471 |
5 |
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
0972AC |
GTI |
|
25m |
2:16.81 |
457 |
6 |
Caroline Damhøj Andersen |
2008 |
0824AG |
GTI |
|
25m |
2:21.24 |
288 |
7 |
Mathilde Fallenkamp |
2009 |
0926AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:23.84 |
133 |
8 |
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:44.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
466 |
1 |
Josephine Madsen |
2009 |
0928ag |
GTI |
|
25m |
2:14.56 |
460 |
2 |
Caroline Engsbro |
2010 |
1054AD |
GTI |
|
25m |
2:10.65 |
182 |
3 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
2:09.80 |
447 |
4 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GTI |
|
25m |
2:09.02 |
477 |
5 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GTI |
|
25m |
2:09.30 |
177 |
6 |
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
0808AH |
RINGSTED |
|
25m |
2:10.61 |
176 |
7 |
Emilie Nørregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
2:10.96 |
121 |
8 |
Marie Ditlev Bihlet |
2010 |
1064AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:15.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
278 |
1 |
Kamille Løkkegaard Hansen |
2009 |
0936AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:07.93 |
48 |
2 |
Ida Fam |
2008 |
0802AD |
KVIK |
|
25m |
2:00.65 |
116 |
3 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:59.76 |
147 |
4 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
0962AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:57.00 |
78 |
5 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
1:57.27 |
129 |
6 |
Ida Hansen |
2010 |
1096AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
136 |
7 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:05.00 |
476 |
8 |
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
0998AB |
GTI |
|
25m |
2:08.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
1 |
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
0878AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:54.51 |
446 |
2 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GTI |
|
25m |
1:54.03 |
230 |
3 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:53.64 |
127 |
4 |
Esther Lærke Lund Cliff |
2009 |
0912AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:52.32 |
156 |
5 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
1:53.36 |
154 |
6 |
Chili Fløe Jensen |
2006 |
0632AT |
RINGSTED |
|
25m |
1:53.91 |
92 |
7 |
Vigga Skou |
2008 |
0812AF |
KVIK |
|
25m |
1:54.34 |
248 |
8 |
Rosa Rank Solhart |
2007 |
0762AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:56.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
24 |
1 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:50.32 |
240 |
2 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:49.57 |
23 |
3 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:48.32 |
153 |
4 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:47.48 |
125 |
5 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:47.63 |
440 |
6 |
Louise Popp-Madsen |
2007 |
0758AJ |
GTI |
|
25m |
1:48.89 |
49 |
7 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
1:49.69 |
18 |
8 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:51.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
443 |
1 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
1:46.99 |
228 |
2 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:44.77 |
142 |
3 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.12 |
59 |
4 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
1:41.17 |
238 |
5 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
0836AN |
GLADSAXE |
|
25m |
1:41.71 |
454 |
6 |
Mathilde Bremer Sørensen |
2006 |
0688AN |
GTI |
|
25m |
1:44.52 |
364 |
7 |
Maja Andersen |
2007 |
0748AP |
VI39 |
|
25m |
1:45.37 |
99 |
8 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
1:47.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
416 |
1 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
1:38.86 |
210 |
2 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:37.01 |
71 |
3 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
1:36.43 |
13 |
4 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.12 |
159 |
5 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:34.91 |
14 |
6 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.95 |
63 |
7 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
1:38.33 |
53 |
8 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
25m |
1:40.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:31.96 |
405 |
2 |
Mille Giolbas |
2006 |
0604AL |
GTI |
|
25m |
1:31.71 |
362 |
3 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
1:29.16 |
164 |
4 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:28.63 |
50 |
5 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
1:28.82 |
318 |
6 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:29.16 |
165 |
7 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:31.95 |
436 |
8 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
0754AG |
GTI |
|
25m |
1:32.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:27.71 |
100 |
2 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
1:25.82 |
413 |
3 |
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
0686AJ |
GTI |
|
25m |
1:23.72 |
199 |
4 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:22.86 |
361 |
5 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
1:23.48 |
321 |
6 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.56 |
300 |
7 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.97 |
403 |
8 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
1:27.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|