Ohjelma Älgadoppet 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 16, 25m Ryggsim Damer |
Sponsor: Nya Skor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Westh Clara | 2004 | LIDKÖPING | BT2404 | 25 m | 17.98 | |
2 | 172 | Bennehed Agnes | 2005 | VÄNERSBORG | AC3405 | 25 m | 18.98 | |
3 | 151 | Andersson Thea | 2003 | VARABYGDEN | BR1203 | 25 m | 19.39 | |
4 | 37 | Öjersson Tove | 2005 | SK GÖTENE | AM1605 | 25 m | 19.42 | |
5 | 51 | Björkdahl Gabriella | 2004 | LIDKÖPING | AM1404 | 25 m | 19.62 | |
6 | 38 | Andersson Lisa | 2005 | SK GÖTENE | AP1405 | 25 m | 19.84 | |
7 | 201 | Markevind Sara | 2006 | SKÖVDE SS | AD7206 | 25 m | 20.04 | EFT |
8 | 50 | Vendel Gunnarsson Sara | 2005 | KARLSBORG | BD7805 | 25 m | 20.36 | |
9 | 54 | Johansson Anna | 2007 | LIDKÖPING | AE1807 | 25 m | 20.91 | |
10 | 12 | Johansson Alice | 2005 | ALE | BN9405 | 25 m | 21.26 | |
11 | 180 | Stenman Agnes | 2003 | VÄNERSBORG | BZ6603 | 25 m | 21.49 | |
12 | 193 | Leckström Julina | 2006 | VÄNERSBORG | BO0806 | 25 m | 21.85 | |
13 | 39 | Öjersson Ebba | 2008 | SK GÖTENE | AA7408 | 25 m | 22.03 | |
14 | 171 | Persson Tilda | 2004 | VÄNERSBORG | AH3804 | 25 m | 22.09 | |
15 | 154 | Gunnarsmo Fanny | 2006 | VARABYGDEN | BJ3806 | 25 m | 22.72 | |
16 | 157 | Larsson Jill | 2009 | VARABYGDEN | AM6009 | 25 m | 24.11 | |
17 | 72 | Lönnquist Nicole | 2008 | MARIESTAD | AK8808 | 25 m | 24.15 | |
18 | 28 | Källefjärd Clara | 2009 | ALE | AM4809 | 25 m | 24.19 | |
19 | 14 | Källefjärd Filippa | 2006 | ALE | BJ6406 | 25 m | 24.38 | |
20 | 58 | Larsson Josefin | 2008 | LIDKÖPING | AD5208 | 25 m | 24.50 | |
21 | 41 | Norman Indra | 2008 | SK GÖTENE | AL4408 | 25 m | 24.53 | |
22 | 13 | Johansson Lilly | 2007 | ALE | AR4607 | 25 m | 24.62 | |
23 | 177 | Selin Alma | 2006 | VÄNERSBORG | AO1206 | 25 m | 24.62 | |
24 | 152 | Lindblom Elin | 2007 | VARABYGDEN | AS7207 | 25 m | 24.74 | |
25 | 22 | Westman Ebba | 2009 | ALE | AD4609 | 25 m | 24.90 | |
26 | 23 | Berggren Ebba | 2010 | ALE | AB0210 | 25 m | 25.41 | |
27 | 42 | Svensson Nova | 2009 | SK GÖTENE | AE5609 | 25 m | 25.47 | |
28 | 185 | Skybro Wilhelmsson Emilia | 2008 | VÄNERSBORG | AQ4808 | 25 m | 25.89 | |
29 | 9 | Götestam Sundén Ella | 2007 | ALE | AL0807 | 25 m | 26.43 | |
30 | 108 | Svensson Mathilda | 2003 | SKÖVDE SS | AI8603 | 25 m | 26.46 | |
31 | 111 | Bergkvist Fanny | 2004 | SKÖVDE SS | AM8204 | 25 m | 27.52 | |
32 | 182 | Edström Linnea | 2008 | VÄNERSBORG | AG4608 | 25 m | 27.69 | |
33 | 200 | Gustafsson Sofie | 2003 | SKÖVDE SS | AT4203 | 25 m | 32.77 | EFT |
34 | 44 | Khilsröm Maja | 2009 | SK GÖTENE | AE9409 | 25 m | 34.28 | |
35 | 155 | Johansson Lova | 2004 | VARABYGDEN | BY1804 | 25 m | 1:11.43 | |
36 | 1 | Lakkala Elina | 2006 | ALE | 25 m | |||
37 | 3 | Larsson Elma | 2010 | ALE | 25 m | |||
38 | 5 | Thiger Clara | 2003 | ALE | AX6604 | 25 m | ||
39 | 36 | Fahlgren Alicia | 2011 | SK GÖTENE | 25 m | |||
40 | 43 | Karlsson Siri | 2008 | SK GÖTENE | AN6808 | 25 m | ||
41 | 47 | Edgar Cornelia | 2008 | SK GÖTENE | AY8008 | 25 m | ||
42 | 95 | Abdullah Medina | 2007 | S 02 | AX2607 | 25 m | ||
43 | 96 | Haglund Agnes | 2007 | S 02 | BB2607 | 25 m | ||
44 | 99 | Nordberg Amanda | 2008 | S 02 | BC6608 | 25 m | ||
45 | 100 | Nordesäter Moa | 2010 | SKARA SS | 25 m | |||
46 | 106 | Norberg Elisa | 2008 | SKARA SS | AZ3208 | 25 m | ||
47 | 114 | Vizlin Ida | 2004 | SKÖVDE SS | BQ4404 | 25 m | ||
48 | 116 | Partanen Belinda | 2005 | SKÖVDE SS | BO8205 | 25 m | ||
49 | 149 | Andersson Julia | 2007 | VARABYGDEN | 25 m | |||
50 | 159 | Helgesson Alva | 2009 | VARABYGDEN | AN1409 | 25 m | ||
51 | 161 | Månsson Elina | 2008 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
52 | 162 | Stenmark johanna | 2009 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
53 | 165 | Nyström Emma | 2005 | VÄNERSBORG | 25 m | |||
54 | 186 | Lindberg Tea | 2008 | VÄNERSBORG | AR1208 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Simklubben Vänersborg | Utskriftstid | 14:36 |