Startliste for Malmsten Swim Open Stockholm 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 12, 2019 to Apr 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
AJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
1:04.13 |
|
|
Lilly King |
1997 |
USA |
USA |
Budapest |
HUN |
2017-07-25 |
|
|
ER |
1:04.35 |
|
|
Ruta Meilutyte |
1997 |
Lithuania |
LTU |
Barcelona |
ESP |
2013-07-29 |
|
|
NR |
1:05.93 |
|
|
Rikke Möller-Pedersen |
1989 |
Denmark |
DEN |
Barcelona |
ESP |
2013-07-30 |
|
|
SR |
1:06.30 |
|
|
Jennie Johansson |
1988 |
SK Neptun |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2017-04-11 |
|
|
SJ |
1:07.59 |
|
|
Sophie Hansson |
1998 |
Helsingborgs S |
SWE |
Rio de Janeiro |
BRA |
2016-08-07 |
|
|
MR |
1:06.30 |
|
|
Jennie Johansson |
1988 |
SK Neptun |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2017-04-11 |
|
|
LW |
1:07.99 |
|
|
Sophie Hansson |
1998 |
Helsingborgs S |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2018-04-08 |
|
|
VM |
1:07.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UG |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JVM |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM17 |
1:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM16 |
1:11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EYOF |
1:13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1047 |
|
Jessica Steiger |
Germany |
|
|
50m |
1:07.75 |
|
|
|
1992 |
130509 |
|
2 |
108 |
|
Malene Rypestøl |
SK Team Sør |
|
|
50m |
1:07.98 |
|
|
|
2001 |
|
|
3 |
167 |
|
Kotryna Teterevkova |
Lithuania |
|
|
50m |
1:08.03 |
|
|
|
2002 |
|
|
|
|
|
4 |
945 |
|
Ida Hulkko |
Finland |
|
|
50m |
1:08.04 |
|
|
|
1998 |
98B105 |
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Weronika Hallmann |
Poland |
|
|
50m |
1:08.25 |
|
|
|
2000 |
1001146 00098 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Dominika Sztandera |
Poland |
1997 |
1001016 00994 |
50m |
1:08.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
940 |
|
Jenna Laukkanen |
Finland |
1995 |
95A962 |
50m |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Matilde Schrøder |
Denmark |
1996 |
9664AG |
50m |
1:08.49 |
|
|
|
|
|
9 |
1010 |
|
Anna Elendt |
Germany |
2001 |
283219 |
50m |
1:08.68 |
|
|
|
|
|
10 |
179 |
|
Josefine B. Pedersen |
VAT Copenhagen-MK31 |
1999 |
9928AB |
50m |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
11 |
194 |
|
Anna Wermuth |
Hovedstadens Svømmeklub |
1996 |
9658AM |
50m |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
12 |
1006 |
|
Marlene Hüther |
Neckarsulmer Sport Union |
1998 |
|
50m |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
|
13 |
896 |
|
Jessica Eriksson |
Föreningen Uddevalla Sim |
1993 |
AT2293 |
50m |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
14 |
105 |
|
Fleur Vermeiren |
Flanders |
2002 |
|
50m |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
|
Agne Seleikaite |
Lithuania |
2000 |
|
50m |
1:09.18 |
|
|
|
|
|
|
16 |
836 |
|
Hannah Brunzell |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AP6801 |
50m |
1:09.20 |
|
|
|
|
|
17 |
54 |
|
Michelle Lambert |
Potsdamer SV |
1994 |
142612 |
50m |
1:10.02 |
|
|
|
|
|
18 |
999 |
|
Bente Fischer |
Neckarsulmer Sport Union |
1997 |
|
50m |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
19 |
1016 |
|
Malin Grosse |
Germany |
2002 |
278393 |
50m |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
20 |
936 |
|
Veera Kivirinta |
Finland |
1995 |
95A668 |
50m |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
21 |
877 |
|
Julia Månsson |
Örebro Simallians |
2002 |
BL9202 |
50m |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
22 |
141 |
|
Stina Kajsa Colleou |
Lambertseter Svømmeklubb |
1993 |
|
50m |
1:10.61 |
|
|
|
|
|
|
23 |
1031 |
|
Anna Kroniger |
Germany |
2000 |
221821 |
50m |
1:10.69 |
|
|
|
|
|
24 |
144 |
|
Eva Kummen |
Lambertseter Svømmeklubb |
2001 |
|
50m |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
25 |
710 |
|
Emelie Fast |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AR4204 |
50m |
1:11.04 |
|
|
|
|
|
26 |
946 |
|
Anniina Murto |
Finland |
2001 |
01A677 |
50m |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
27 |
835 |
|
Filippa Sterling |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AE7402 |
50m |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
28 |
621 |
|
Hilja Schimmel |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AV3603 |
50m |
1:11.52 |
|
|
|
|
|
29 |
677 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
50m |
1:12.10 |
|
|
|
|
|
30 |
205 |
|
Miroslava Záborská |
Slovakia |
2001 |
SVK1319 3 |
50m |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
358 |
|
Tone Sandsjö |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF5403 |
50m |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
32 |
948 |
|
Hanna Kareinen |
Helsingfors Simsällskap |
2000 |
00A012 |
50m |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
33 |
538 |
|
Alexandra Vartiainen |
Simklubben Neptun |
2001 |
BW1801 |
50m |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
34 |
414 |
|
Olivia Klint Ipsa |
Kristianstads SLS |
2005 |
AK0205 |
50m |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
35 |
231 |
|
Stine Omdahl Petersen |
Bærumsvømmerne |
1999 |
1019766 0 |
50m |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
547 |
|
Sara Wallberg |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
1999 |
AJ2899 |
50m |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
570 |
|
Sara Jendbro |
Simklubben Poseidon |
2000 |
BA7800 |
50m |
1:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
369 |
|
Klara Thormalm |
Jönköpings Simsällskap |
1998 |
AA4898 |
50m |
1:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
690 |
|
Caroline Speiner |
Södertörns Simsällskap |
1994 |
AZ0294 |
50m |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
408 |
|
Linnéa Englund |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AI5403 |
50m |
1:13.70 |
|
|
41 |
544 |
|
Elsa Bergh |
Njurunda Simsällskap |
|
|
50m |
1:13.70 |
|
|
|
2002 |
AG7202 |
|
42 |
6 |
|
Nicole Pichler |
ATUS Graz |
|
|
50m |
1:13.79 |
|
|
|
1995 |
|
|
43 |
627 |
|
Julia Augustsson |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
1:13.87 |
|
|
|
2000 |
BC9200 |
|
44 |
832 |
|
Malin Eklund |
Västerås Simsällskap |
|
|
50m |
1:14.08 |
|
|
|
2001 |
AL9201 |
|
45 |
268 |
|
Lina Maltesson |
Simklubben Elfsborg |
|
|
50m |
1:14.18 |
|
|
|
2000 |
BF0600 |
|
46 |
178 |
|
Johanna Berthelsen |
VAT Copenhagen-MK31 |
|
|
50m |
1:14.23 |
|
|
|
2000 |
0096AO |
|
47 |
899 |
|
Lovisa Alsop |
Föreningen Uddevalla Sim |
|
|
50m |
1:14.35 |
|
|
|
2001 |
AJ9601 |
|
48 |
976 |
|
Nelli Ohvo |
Cetus Espoo |
|
|
50m |
1:14.37 |
|
|
|
2001 |
01A937 |
|
49 |
222 |
|
Juni Helene Iversen Refstie |
SK Team Sør |
|
|
50m |
1:14.47 |
|
|
|
2001 |
|
|
50 |
808 |
|
Julia Björkén |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
1:14.51 |
|
|
|
2001 |
AL1601 |
|
51 |
455 |
|
Moa Bergdahl |
Simklubben Laxen |
|
|
50m |
1:14.58 |
|
|
|
2003 |
BB8603 |
|
52 |
461 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
|
|
50m |
1:14.59 |
|
|
|
2003 |
AU1603 |
|
53 |
1071 |
|
Asdis Eva Omarsdottir |
Bergensvømmerne |
|
|
50m |
1:14.69 |
|
|
|
2002 |
|
|
54 |
18 |
|
Melanie Guht |
SV Wuerzburg 05 |
|
|
50m |
1:14.73 |
|
|
|
1998 |
187367 |
|
55 |
216 |
|
Alexandra Froissart |
Lancy Natation |
|
|
50m |
1:14.75 |
|
|
|
1998 |
22152 |
|
56 |
1101 |
|
Alva Landälv |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
50m |
1:14.77 |
|
|
|
2005 |
AO4605 |
|
57 |
777 |
|
Cornelia Almqvist |
Föreningen Varberg Sim |
|
|
50m |
1:14.89 |
|
|
|
2002 |
AJ6602 |
|
58 |
560 |
|
Stina Lindberg |
Simklubben Poseidon |
|
|
50m |
1:15.02 |
|
|
|
2000 |
AC6200 |
|
59 |
326 |
|
Nelly Rasmusson |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
50m |
1:15.10 |
|
|
|
2001 |
AO7201 |
|
60 |
325 |
|
Lisa Bengtsson |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
50m |
1:15.20 |
|
|
|
2002 |
AE5802 |
|
61 |
852 |
|
Clara Örnhem |
Växjö Simsällskap |
|
|
50m |
1:15.27 |
|
|
|
2002 |
AE2402 |
|
62 |
453 |
|
Edith Axelsson-Wiesel |
Simklubben Laxen |
|
|
50m |
1:15.32 |
|
|
|
2002 |
AO3602 |
|
63 |
399 |
|
Tea Gladher |
Karlskrona Simsällskap |
|
|
50m |
1:15.56 |
|
|
|
2000 |
AB1400 |
|
|
|
|
64 |
921 |
|
Lea Granert |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
1:15.65 |
|
|
|
2001 |
BQ1401 |
|
|
|
|
65 |
827 |
|
Michelle Wissinger |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
1:15.68 |
|
|
|
2004 |
BN3604 |
|
|
|
|
66 |
130 |
|
Frederikke Mertins |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
50m |
1:15.98 |
|
|
|
2000 |
0014AE |
|
|
|
|
67 |
746 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
|
|
50m |
1:16.12 |
|
|
|
2003 |
AT5603 |
|
|
|
|
68 |
366 |
|
Moa Arvehed |
Järfälla Simsällskap |
|
|
50m |
1:16.26 |
|
|
|
2003 |
AT7803 |
|
|
|
|
69 |
58 |
|
Mathilde Sofie Hammer |
Kongstensvømmerne |
|
|
50m |
1:16.40 |
|
|
|
2002 |
K220202 MAT03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
495 |
|
Johanna Andersson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AK8202 |
50m |
1:16.49 |
|
|
|
|
|
71 |
651 |
|
Hilma Brunnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
BI0603 |
50m |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
650 |
|
Nora Segerström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
BM0802 |
50m |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
744 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
50m |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
74 |
589 |
|
Lisa Nystrand |
Sala Simsällskap |
2006 |
AA1206 |
50m |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
75 |
901 |
|
Fanny Aronsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2000 |
BE5400 |
50m |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
76 |
347 |
|
Elly Palm |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
BP4401 |
50m |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
77 |
264 |
|
Matilda Stenberg |
Simklubben Elfsborg |
2001 |
AS5401 |
50m |
1:16.73 |
|
|
|
|
|
78 |
841 |
|
Adelina Walldén |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AS2602 |
50m |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
79 |
743 |
|
Smilla Hedlund |
Täby Sim |
2001 |
BH5801 |
50m |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
80 |
861 |
|
Sandra Lendt |
Ängelholms Simsällskap |
2000 |
AH0400 |
50m |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
81 |
302 |
|
Elsa Bitzén |
Simklubben Hajen |
2003 |
AD8203 |
50m |
1:16.94 |
|
|
|
|
|
82 |
225 |
|
Kristine Bjellvåg Braathen |
Bærumsvømmerne |
2000 |
1017747 7 |
50m |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
175 |
|
Gwen Bergum |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
50m |
1:17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
1078 |
|
Maren Thoresen Malme |
Bergensvømmerne |
1998 |
|
50m |
1:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
813 |
|
Tuva Björkén |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AC0603 |
50m |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
420 |
|
Lina Dahlgren |
Kungsbacka Simsällskap |
2005 |
AD8805 |
50m |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
764 |
|
Wilma Henriksson |
Umeå Simsällskap |
2001 |
BM9601 |
50m |
1:17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
293 |
|
Helmi Swanson |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AB6604 |
50m |
1:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
335 |
|
Telma Maltesjö |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AR3602 |
50m |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
763 |
|
Nellie Luthman |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AP7802 |
50m |
1:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
738 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
50m |
1:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
285 |
|
Moa Holmström |
Falu Simsällskap |
2001 |
AD0201 |
50m |
1:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
629 |
|
Linn Herlin |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AU6402 |
50m |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
444 |
|
Livia Sjunnesson |
Landskrona Simsällskap |
2005 |
AB8405 |
50m |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
779 |
|
Stella Warborn |
Föreningen Varberg Sim |
2003 |
AW4603 |
50m |
1:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
254 |
|
Louise Haglöv |
Borlänge Simsällskap |
2003 |
BC9603 |
50m |
1:18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
118 |
|
Live Tjemsland |
Sandnes SLK |
2002 |
K181002 LIV03 |
50m |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
355 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
|
|
50m |
1:18.52 |
|
|
|
2002 |
AH2802 |
|
|
|
|
99 |
397 |
|
Isabelle Johansson |
Karlskoga Simförening |
|
|
50m |
1:18.56 |
|
|
|
2005 |
AM0405 |
|
|
|
|
100 |
849 |
|
Estelle Gyoni |
Västerås Simsällskap |
|
|
50m |
1:18.63 |
|
|
|
2004 |
AS0204 |
|
|
|
|
101 |
22 |
|
Natalie Schnabel |
SV Wuerzburg 05 |
|
|
50m |
1:18.66 |
|
|
|
2002 |
299453 |
|
|
|
|
102 |
124 |
|
Nora Ellingsen |
Haldens Svømmeklub |
2003 |
|
50m |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
103 |
288 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
50m |
1:19.06 |
|
|
|
|
|
104 |
557 |
|
Nellie Myrlander |
Nässjö SLS |
2003 |
AA9203 |
50m |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
105 |
724 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
50m |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
106 |
208 |
|
Cecilia Diane Gussing |
Bryne SK |
2004 |
1027418 3 |
50m |
1:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
278 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
50m |
1:19.55 |
|
|
|
|
|
108 |
116 |
|
Camilla Skar Talberg |
Sandnes SLK |
2002 |
K010702 CAM01 |
50m |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
798 |
|
Hilma Ihreborn |
Värnamo Simsällskap |
2005 |
AW7205 |
50m |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
110 |
670 |
|
Tyra Strömbom |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AM3804 |
50m |
1:19.67 |
|
|
|
|
|
111 |
751 |
|
Izabelle Lindberg |
Täby Sim |
2003 |
AX6603 |
50m |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
112 |
609 |
|
Tora Hansson |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AW6802 |
50m |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
113 |
715 |
|
Jenny Virtanen |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
BS0202 |
50m |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
114 |
442 |
|
Emma Hassling |
Landskrona Simsällskap |
2004 |
AD5404 |
50m |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
115 |
767 |
|
Matilda Lantz |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AP6802 |
50m |
1:20.03 |
|
|
|
|
|
116 |
761 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
50m |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
117 |
908 |
|
Erma Duratovic |
Föreningen Trelleborg Sim |
2005 |
AP2205 |
50m |
1:20.33 |
|
|
|
|
|
118 |
789 |
|
Thea Wicknertz |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2005 |
AT3405 |
50m |
1:20.41 |
|
|
|
|
|
119 |
652 |
|
Sara Torstensson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AW3604 |
50m |
1:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
740 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
50m |
1:20.44 |
|
|
|
|
|
121 |
750 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
50m |
1:20.55 |
|
|
|
|
|
122 |
304 |
|
Thea Dahlqvist |
Simklubben Hajen |
2003 |
AR4603 |
50m |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
123 |
682 |
|
Vilma Lindberg |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AL9204 |
50m |
1:20.85 |
|
|
|
|
|
124 |
786 |
|
Maya Wallström |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2004 |
AT4804 |
50m |
1:21.44 |
|
|
|
|
|
125 |
666 |
|
Matilda Liljekvist |
Simklubben Sydsim |
2004 |
AD7204 |
50m |
1:21.69 |
|
|
|
|
|
126 |
485 |
|
Klara Lindqvist |
Luleå Simsällskap |
2005 |
AD1605 |
50m |
1:21.84 |
|
|
|
|
|
127 |
757 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
50m |
1:21.94 |
|
|
|
|
|
128 |
906 |
|
Alicia Sjögren |
Föreningen Trelleborg Sim |
2005 |
AA8205 |
50m |
1:22.19 |
|
|
|
|
|
129 |
423 |
|
Alice Karlsson |
Kungsbacka Simsällskap |
2004 |
BJ3204 |
50m |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
130 |
772 |
|
Sofia Högdin |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BA3404 |
50m |
1:22.55 |
|
|
|
|
|
131 |
289 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
50m |
1:22.96 |
|
|
|
|
|
132 |
489 |
|
Isabel Smideberg |
Simklubben Lödde |
2004 |
AJ7804 |
50m |
1:23.02 |
|
|
|
|
|
133 |
637 |
|
Alexandra Alkas Alias |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AE2406 |
50m |
1:23.19 |
|
|
|
|
|
134 |
386 |
|
Ida Rudelius |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AM7204 |
50m |
1:23.95 |
|
|
|
|
|
135 |
824 |
|
Alice Lindgren |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AK3405 |
50m |
1:24.07 |
|
|
|
|
|
136 |
975 |
|
Kira Lindroos |
Cetus Espoo |
2005 |
05A028 |
50m |
1:24.55 |
|
|
|
|
|
137 |
60 |
|
Pernilla Lindberg |
Föreningen Göteborg Sim |
1994 |
BA7694 |
50m |
1:24.56 |
SB14 |
|
138 |
115 |
|
Aasa Lie-Ersdal |
Sandnes SLK |
2004 |
K290904 AAS02 |
50m |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
123 |
|
Anastasija Stepanova |
Christiania Svømmeklubb |
2005 |
|
50m |
1:26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
282 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
50m |
1:26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
209 |
|
Madeleine Cecilia Gussing |
Bryne SK |
2005 |
1031307 5 |
50m |
1:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
662 |
|
Nathalie Pettersson |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
25m |
1:16.57 |
|
|
|
2002 |
BP4602 |
|
143 |
126 |
|
Synne Kristine Lauritzen |
Haldens Svømmeklub |
|
|
25m |
1:16.92 |
|
|
|
2001 |
|
|
144 |
910 |
|
Elin Logander |
Strängnäs Simklubb |
|
|
25m |
1:18.66 |
|
|
|
2005 |
AS8605 |
|
145 |
775 |
|
Sara Westholm |
Föreningen Varberg Sim |
|
|
50m |
1:17.89 |
RES |
|
|
2001 |
AL8801 |
|
146 |
863 |
|
Miranda Ingvarsson |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
50m |
1:18.07 |
RES |
|
|
2001 |
AE6401 |
|
147 |
663 |
|
Isabella Lagnerup |
Simklubben Sydsim |
|
|
50m |
1:18.35 |
RES |
|
|
2000 |
AS7800 |
|
148 |
603 |
|
Olga Schubert |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
50m |
1:19.52 |
RES |
|
|
2000 |
AK2800 |
|
149 |
909 |
|
Elsa Staaf |
Strängnäs Simklubb |
|
|
50m |
1:20.31 |
RES |
|
|
2003 |
AV2203 |
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-14 09:14:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|