Program for Malmsten Swim Open Stockholm 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 12, 2019 to Apr 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Betsson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
4:03.84 |
|
|
Michael Phelps |
1985 |
USA |
USA |
Beijing |
CHN |
2008-08-10 |
|
|
ER |
4:06.16 |
|
|
Laszlo Cseh |
1985 |
Hungary |
HUN |
Bejing |
CHN |
2008-08-10 |
|
|
NR |
4:13.29 |
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
Finland |
FIN |
Rome |
ITA |
1994-09-08 |
|
|
SR |
4:18.09 |
|
|
Adam Paulsson |
1995 |
SK Elfsborg |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2018-04-07 |
|
|
SJ |
4:19.82 |
|
|
Erik Persson |
1994 |
Kungsbacka SS |
SWE |
Eindhoven |
NED |
2014-04-10 |
|
|
MR |
4:10.21 |
|
|
David Verrastó |
1988 |
BVSC Zuglo |
HUN |
Stockholm |
SWE |
2017-04-10 |
|
|
LW |
4:17.15 |
|
|
Fraser Minnican |
1995 |
|
GBR |
Stockholm |
SWE |
2018-04-07 |
|
|
VM |
4:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UG |
4:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JVM |
4:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM18 |
4:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM17 |
4:32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EYOF |
4:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
34 |
|
Maksim Shembirev |
Azerbaijan |
|
|
50m |
4:13.61 |
|
|
|
1993 |
|
|
2 |
203 |
|
Richard Nagy |
Slovakia |
|
|
50m |
4:13.87 |
|
|
|
1993 |
SVK1039 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
187 |
|
Thomas Fraser-Holmes |
Griffith University Swim Club |
1991 |
|
50m |
4:16.52 |
|
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Adam Paulsson |
Simklubben Elfsborg |
1995 |
AB4395 |
50m |
4:18.09 |
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Sebastian Aurelius Beck |
SV Wuerzburg 05 |
2000 |
236295 |
50m |
4:24.96 |
|
|
|
|
|
6 |
1064 |
|
Ron Polonsky |
Israel |
2001 |
|
50m |
4:25.00 |
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Jacob M. Jørgensen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
1997 |
9737AB |
50m |
4:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
520 |
|
Simon Sjödin |
Simklubben Neptun |
1986 |
AG6786 |
50m |
4:25.97 |
|
|
|
|
|
9 |
1102 |
|
Jaouad Syoud |
Iron Swim Budapest |
1999 |
|
50m |
4:26.69 |
|
|
|
|
|
|
10 |
1054 |
|
Marius Zobel |
Germany |
1999 |
242977 |
50m |
4:28.78 |
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Philip Heintz |
SV Nikar Heidelberg |
1991 |
|
50m |
4:29.46 |
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Alvi Hjelm |
Hovedstadens Svømmeklub |
1996 |
9665AG |
50m |
4:30.47 |
|
|
|
|
|
13 |
734 |
|
Daniel Räisänen |
Täby Sim |
1999 |
AE0199 |
50m |
4:34.02 |
|
|
|
|
|
14 |
109 |
|
Danny Schmidt |
SG Frankfurt |
2001 |
252878 |
50m |
4:34.41 |
|
|
|
|
|
15 |
438 |
|
Linus Kahl |
Landskrona Simsällskap |
2001 |
AE1501 |
50m |
4:35.26 |
|
|
|
|
|
16 |
433 |
|
Emil Hassling |
Landskrona Simsällskap |
2000 |
AC1900 |
50m |
4:35.37 |
|
|
|
|
|
17 |
527 |
|
Tor Leander |
Simklubben Neptun |
1999 |
AA5999 |
50m |
4:35.92 |
|
|
|
|
|
18 |
987 |
|
Jesper Lietzén |
Finland |
2002 |
02A171 |
50m |
4:36.60 |
|
|
|
|
|
19 |
313 |
|
Isak Vikström |
Helsingborgs Simsällskap |
1999 |
AJ3199 |
50m |
4:36.84 |
|
|
|
|
|
20 |
1074 |
|
Sondre Saltnes Urdal |
Bergensvømmerne |
1999 |
|
50m |
4:38.06 |
|
|
|
|
|
|
21 |
815 |
|
Carl Göransson |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AQ8300 |
50m |
4:42.08 |
|
|
|
|
|
22 |
255 |
|
Joel Hambraeus |
Danderyds Simförening |
1998 |
AL8198 |
50m |
4:42.25 |
|
|
|
|
|
23 |
173 |
|
Håkon Syrrist |
Ullensakersvømmerne |
2000 |
|
50m |
4:42.49 |
|
|
|
|
|
|
24 |
465 |
|
Martin Falk |
Linköpings Allmänna SS |
1999 |
AC1199 |
50m |
4:43.06 |
|
|
|
|
|
25 |
628 |
|
Jonas Malmring |
Spårvägen Simförening |
2001 |
AO1701 |
50m |
4:44.07 |
|
|
|
|
|
26 |
354 |
|
Linus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AH3701 |
50m |
4:44.26 |
|
|
|
|
|
27 |
353 |
|
Elias Fröde |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AE9901 |
50m |
4:44.73 |
|
|
|
|
|
28 |
490 |
|
Anton Andersson |
Malmö Kappsimningsklubb |
1997 |
AI4997 |
50m |
4:45.56 |
|
|
|
|
|
29 |
587 |
|
Edwin Nystrand |
Sala Simsällskap |
2002 |
AE8902 |
50m |
4:48.25 |
|
|
|
|
|
30 |
809 |
|
Martin Melinder |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AG1301 |
50m |
4:49.05 |
|
|
|
|
|
31 |
357 |
|
Simon Fröde |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AB0303 |
50m |
4:49.20 |
|
|
|
|
|
32 |
737 |
|
Julius Gustavsson |
Täby Sim |
2002 |
AD0102 |
50m |
4:51.66 |
|
|
|
|
|
33 |
19 |
|
Niklas Hellmich |
SV Wuerzburg 05 |
2002 |
266846 |
50m |
4:52.48 |
|
|
|
|
|
34 |
904 |
|
Victor Lloyd |
Föreningen Trelleborg Sim |
1996 |
AH8796 |
50m |
4:52.83 |
|
|
|
|
|
35 |
565 |
|
Victor Bergstrand |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AI8100 |
50m |
4:52.96 |
|
|
|
|
|
36 |
821 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
50m |
4:53.25 |
|
|
|
|
|
37 |
436 |
|
Lucas Lindblom |
Landskrona Simsällskap |
2000 |
AG8500 |
50m |
4:53.70 |
|
|
|
|
|
38 |
978 |
|
Niklas Hatakka |
Cetus Espoo |
2003 |
03A534 |
50m |
4:53.98 |
|
|
|
|
|
39 |
972 |
|
Mihail Khanoukaev |
Cetus Espoo |
2002 |
02A241 |
50m |
4:54.43 |
|
|
|
|
|
40 |
283 |
|
Filip Salbrink |
Eslövs Simsällskap |
2002 |
AH6502 |
50m |
4:54.66 |
|
|
|
|
|
41 |
374 |
|
Erik Nicklasson |
Jönköpings Simsällskap |
1998 |
AG2598 |
50m |
4:54.75 |
|
|
|
|
|
42 |
395 |
|
Igor Blagojevic |
Karlskoga Simförening |
2000 |
AG5700 |
50m |
4:55.45 |
|
|
|
|
|
43 |
24 |
|
Lucas Willinsky |
SV Wuerzburg 05 |
1998 |
248935 |
50m |
4:55.90 |
|
|
|
|
|
44 |
494 |
|
Karl Liljegren |
Malmö Kappsimningsklubb |
2001 |
AE7901 |
50m |
5:00.57 |
|
|
|
|
|
45 |
596 |
|
Noah Emanuelsson |
Simklubben S 02 |
2003 |
AI8703 |
50m |
5:01.05 |
|
|
|
|
|
46 |
411 |
|
Simon Persson |
Kappsimningsklubben Karpen |
2003 |
AA1703 |
50m |
5:01.50 |
|
|
|
|
|
47 |
274 |
|
Axel Witt |
Eskilstuna Simklubb |
2000 |
AE5100 |
50m |
5:02.82 |
|
|
|
|
|
48 |
816 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
50m |
5:04.35 |
|
|
|
|
|
49 |
680 |
|
Theo Oerther |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AF0503 |
50m |
5:06.21 |
|
|
|
|
|
50 |
770 |
|
Adi Ramovic |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AG9304 |
50m |
5:07.88 |
|
|
|
|
|
51 |
113 |
|
Dennis Gjesdal Hillesund |
Sandnes SLK |
2004 |
M180604 DEN03 |
50m |
5:08.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
388 |
|
Gabriel Eriksson |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AT2504 |
50m |
5:08.78 |
|
|
|
|
|
53 |
635 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
50m |
5:09.15 |
|
|
|
|
|
54 |
844 |
|
Lucas Sterling |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AC6704 |
50m |
5:09.26 |
|
|
|
|
|
55 |
838 |
|
Max Fahlén |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AM1101 |
50m |
5:11.75 |
|
|
|
|
|
56 |
814 |
|
Theodor Sköld |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AJ1701 |
50m |
5:12.30 |
|
|
|
|
|
57 |
890 |
|
Douglas Reuterskiöld |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AM1302 |
50m |
5:13.39 |
|
|
|
|
|
58 |
973 |
|
Luukas Vainio |
Cetus Espoo |
2003 |
03A099 |
50m |
5:13.74 |
|
|
|
|
|
59 |
591 |
|
Olle Nilsson |
Sala Simsällskap |
2004 |
AL3104 |
50m |
5:18.61 |
|
|
|
|
|
60 |
425 |
|
Alexander Johansson |
Kungsbacka Simsällskap |
2004 |
AV1504 |
50m |
5:18.92 |
|
|
|
|
|
61 |
951 |
|
Oskari Aalto |
Helsingfors Simsällskap |
2002 |
02A016 |
50m |
5:19.19 |
|
|
|
|
|
62 |
778 |
|
Malte Almqvist |
Föreningen Varberg Sim |
2004 |
AB9904 |
50m |
5:21.47 |
|
|
|
|
|
63 |
842 |
|
Gustaf Walldén |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AE8503 |
50m |
5:24.44 |
|
|
|
|
|
64 |
582 |
|
Arvid Axelsson |
Simklubben Ran |
2003 |
AN5303 |
50m |
5:26.21 |
|
|
|
|
|
65 |
653 |
|
Vincent Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE7305 |
50m |
5:51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
866 |
|
Wilmer Ingvarsson |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
25m |
4:51.25 |
|
|
|
2003 |
AA1903 |
|
|
|
|
67 |
475 |
|
Gustav Edlund |
Linköpings Allmänna SS |
|
|
25m |
4:52.98 |
|
|
|
2004 |
AG7504 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-14 09:14:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|