Program for Malmsten Swim Open Stockholm 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 12, 2019 to Apr 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Malmsten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
3:56.46 |
|
|
Katie Ledecky |
1997 |
USA |
USA |
Rio de Janeiro |
BRA |
2016-08-07 |
|
|
ER |
3:59.15 |
|
|
Federica Pellegrini |
1988 |
Italy |
ITA |
Rome |
ITA |
2009-07-26 |
|
|
NR |
4:03.98 |
|
|
Lotte Friis |
1988 |
Denmark |
DEN |
London |
GBR |
2012-07-29 |
|
|
SR |
4:06.04 |
|
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
Amiens |
FRA |
2014-03-16 |
|
|
SJ |
4:12.24 |
|
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Stockholm |
SWE |
2013-03-10 |
|
|
MR |
4:06.72 |
|
|
Sarah Köhler |
1994 |
SG Frankfurt |
GER |
Stockholm |
SWE |
2017-04-10 |
|
|
LW |
4:07.26 |
|
|
Sarah Köhler |
1994 |
SG Frankfurt |
GER |
Stockholm |
SWE |
2018-04-07 |
|
|
VM |
4:10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UG |
4:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JVM |
4:16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM17 |
4:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EJM16 |
4:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EYOF |
4:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1029 |
|
Sarah Köhler |
Germany |
|
|
50m |
4:07.68 |
|
|
|
1994 |
154579 |
|
2 |
1012 |
|
Reva Foos |
SG Frankfurt |
|
|
50m |
4:10.43 |
|
|
|
1993 |
143451 |
|
3 |
27 |
|
Julia Hassler |
Liechtenstein |
|
|
50m |
4:10.71 |
|
|
|
1993 |
|
|
|
|
|
4 |
1015 |
|
Isabel Marie Gose |
Germany |
|
|
50m |
4:11.01 |
|
|
|
2002 |
284622 |
|
|
|
|
5 |
1098 |
|
Valentine Dumont |
Belgium |
|
|
50m |
4:11.12 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Josephine Tesch |
SG Neukölln e.V. Berlin |
|
|
50m |
4:13.29 |
|
|
|
1999 |
242579 |
|
|
|
|
7 |
31 |
|
Lil Zyprian |
SV Nikar Heidelberg |
|
|
50m |
4:13.38 |
|
|
|
1998 |
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Lea Boy |
SV Wuerzburg 05 |
|
|
50m |
4:13.99 |
|
|
|
2000 |
195314 |
|
|
|
|
9 |
93 |
|
Katrine Bukh Villesen |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
50m |
4:14.13 |
|
|
|
2000 |
0042AL |
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Leonie Beck |
SV Wuerzburg 05 |
|
|
50m |
4:14.71 |
|
|
|
1997 |
186145 |
|
|
|
|
11 |
372 |
|
Hanna Eriksson |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
50m |
4:14.84 |
|
|
|
1999 |
AD2499 |
|
|
|
|
12 |
1093 |
|
Helena Rosendahl Bach |
Holstebro Svømme Club |
|
|
50m |
4:15.71 |
|
|
|
2000 |
0074AM |
|
|
|
|
13 |
195 |
|
Marina Heller Hansen |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
50m |
4:16.75 |
|
|
|
1994 |
9404AL |
|
|
|
|
14 |
962 |
|
Aino Otava |
Cetus Espoo |
|
|
50m |
4:18.02 |
|
|
|
1999 |
99A484 |
|
|
|
|
15 |
122 |
|
Jeannette Spiwoks |
SG Essen |
|
|
50m |
4:18.03 |
|
|
|
1998 |
281267 |
|
|
|
|
16 |
28 |
|
Milena Karpisz |
AZS Lodz |
1997 |
1023056 00062 |
50m |
4:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Lotte Goris |
Flanders |
2000 |
|
50m |
4:18.19 |
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Malene Rypestøl |
SK Team Sør |
2001 |
|
50m |
4:18.67 |
|
|
|
|
|
|
19 |
1067 |
|
Gali Zilberberg |
Israel |
2001 |
|
50m |
4:20.00 |
|
|
|
|
|
|
20 |
1046 |
|
Marlene Sandberg |
Germany |
2002 |
285370 |
50m |
4:21.53 |
|
|
|
|
|
21 |
72 |
|
Dominika Kossakowska |
Poland |
2001 |
1006116 00325 |
50m |
4:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
466 |
|
Emma Magnusson |
Linköpings Allmänna SS |
1998 |
AL9698 |
50m |
4:22.27 |
|
|
|
|
|
23 |
1008 |
|
Charlotte Blanke |
Germany |
2002 |
266979 |
50m |
4:22.33 |
|
|
|
|
|
24 |
46 |
|
Lara-Marie Schönfeldt |
SG Neukölln e.V. Berlin |
2003 |
286116 |
50m |
4:23.20 |
|
|
|
|
|
25 |
196 |
|
Laura Benková |
Slovakia |
2000 |
SVK1180 6 |
50m |
4:23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
748 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
Täby Sim |
2001 |
BN8801 |
50m |
4:24.02 |
|
|
|
|
|
27 |
232 |
|
Stine Lise Grønvold Stenseth |
Bærumsvømmerne |
1994 |
1003576 2 |
50m |
4:24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
299 |
|
Marion Hanquet |
Föreningen Göteborg Sim |
2001 |
BY2401 |
50m |
4:25.00 |
|
|
|
|
|
29 |
955 |
|
Laura Lahtinen |
Finland |
2003 |
03A386 |
50m |
4:25.40 |
|
|
|
|
|
30 |
36 |
|
Hanne Stamnesfet Næss |
Vestkantsvømmerne |
2004 |
|
50m |
4:26.28 |
|
|
|
|
|
|
31 |
317 |
|
Alicia Lundblad |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
AF6801 |
50m |
4:26.46 |
|
|
|
|
|
32 |
204 |
|
Sára Niepelová |
Slovakia |
2000 |
SVK1149 6 |
50m |
4:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
569 |
|
Josephine Mikkelsen |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AI5202 |
50m |
4:27.32 |
|
|
|
|
|
34 |
300 |
|
Lucie Hanquet |
Föreningen Göteborg Sim |
2003 |
CC2403 |
50m |
4:27.72 |
|
|
|
|
|
35 |
1000 |
|
Bettina Merkle |
Neckarsulmer Sport Union |
1989 |
|
50m |
4:27.95 |
|
|
|
|
|
|
36 |
1030 |
|
Jasmin Kroll |
Germany |
2003 |
271670 |
50m |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
37 |
484 |
|
Sabina Alman |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AL0403 |
50m |
4:28.32 |
|
|
|
|
|
38 |
519 |
|
Christine Ekman |
Simklubben Neptun |
1994 |
AE8294 |
50m |
4:28.51 |
|
|
|
|
|
39 |
528 |
|
Tiffani Segerbrand |
Simklubben Neptun |
1999 |
AI0699 |
50m |
4:29.95 |
|
|
|
|
|
40 |
96 |
|
Vár E. Eidesgaard |
Havnar Svimjifelag |
2001 |
|
50m |
4:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
583 |
|
Emilia Rönningdal |
S 71 |
2002 |
AC6202 |
50m |
4:32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
25 |
|
Rafaela Averbeck |
SV Wuerzburg 05 |
2001 |
295302 |
50m |
4:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
314 |
|
Olivia Ülger |
Helsingborgs Simsällskap |
2000 |
AK3800 |
50m |
4:33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
129 |
|
Silja Nielsdóttir Hansen |
Hvidovre Svømmeklub |
2001 |
0104AT |
50m |
4:33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
928 |
|
Olivia Hansson |
Kiviks Simklubb |
2003 |
AP5403 |
50m |
4:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
619 |
|
Sofia Henningsson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AH8204 |
50m |
4:33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
171 |
|
Camilla Rimmereide |
Ullensakersvømmerne |
2000 |
|
50m |
4:33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
953 |
|
Helene Hirvonen |
Helsingfors Simsällskap |
2001 |
01A179 |
50m |
4:34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
505 |
|
Kristina Orban |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS9804 |
50m |
4:35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
38 |
|
Henriette Dale |
Vestkantsvømmerne |
2003 |
|
50m |
4:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
506 |
|
Ebba Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2001 |
AM7201 |
50m |
4:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
177 |
|
Mari Moen |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
50m |
4:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
810 |
|
Ebba Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL2601 |
50m |
4:36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
677 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
50m |
4:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
747 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
50m |
4:36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
345 |
|
Tyra Littorin |
Helsingborgs Simsällskap |
2004 |
AG8404 |
50m |
4:36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
312 |
|
Johanna Palmkvist |
Helsingborgs Simsällskap |
1999 |
AN2899 |
50m |
4:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
284 |
|
Frida Lannhard |
Falu Simsällskap |
2000 |
AB6800 |
50m |
4:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
832 |
|
Malin Eklund |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AL9201 |
50m |
4:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
533 |
|
Vilma Brolund |
Simklubben Neptun |
2001 |
AO9801 |
50m |
4:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
566 |
|
Moa Karlsson |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AC1202 |
50m |
4:38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
346 |
|
Emilia Nordén |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AT3803 |
50m |
4:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
434 |
|
Elin Johannesson |
Landskrona Simsällskap |
1999 |
AM4299 |
50m |
4:39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
454 |
|
Karin Widerberg |
Simklubben Laxen |
2003 |
AO3803 |
50m |
4:39.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
361 |
|
Amanda Lindqvist |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AU6202 |
50m |
4:39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
967 |
|
Anni Savolainen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A184 |
50m |
4:40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
595 |
|
Selma Avdic |
Simklubben S 02 |
2003 |
AM6803 |
50m |
4:40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
267 |
|
Linn Thid |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AG5803 |
50m |
4:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
60 |
|
Pernilla Lindberg |
Föreningen Göteborg Sim |
1994 |
BA7694 |
50m |
4:41.87 |
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
272 |
|
Thilda Häll |
Simklubben Elfsborg |
2005 |
AE5205 |
50m |
4:41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
979 |
|
Tuuli Pippuri |
Cetus Espoo |
2005 |
05A146 |
50m |
4:42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
213 |
|
Ingeborg Muri Stangeland |
Bryne SK |
2001 |
1019043 8 |
50m |
4:42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
571 |
|
Carolina Åsberg |
Simklubben Poseidon |
|
|
50m |
4:43.73 |
|
|
|
2002 |
AJ1802 |
|
|
|
|
74 |
930 |
|
Thea Brünjes |
Kiviks Simklubb |
|
|
50m |
4:45.44 |
|
|
|
2004 |
BF3604 |
|
|
|
|
75 |
382 |
|
Alice Thörnros |
Jönköpings Simsällskap |
2001 |
AT8601 |
50m |
4:45.86 |
|
|
|
|
|
76 |
552 |
|
Ebba Bladh Hazard |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2004 |
AC5204 |
50m |
4:46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
718 |
|
Astrid Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2001 |
AD1201 |
50m |
4:49.70 |
|
|
|
|
|
78 |
479 |
|
Alva Gonzalez-Glanberg |
Luleå Simsällskap |
2002 |
AA1802 |
50m |
4:50.82 |
|
|
|
|
|
79 |
956 |
|
Louna Kasvio |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A151 |
50m |
4:53.32 |
|
|
|
|
|
80 |
385 |
|
Moa Holmquist |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AG1604 |
25m |
4:39.47 |
|
|
|
|
|
81 |
574 |
|
Mary Lagoguez |
Simklubben Poseidon |
2001 |
BD9801 |
50m |
4:44.01 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-14 09:14:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|