Program for Arena Sprint Meet 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 9, 100m Fjrilsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 379 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 1:00.13 | |
2 | 355 | Rosenquist Ebba | 1989 | SK SYDSIM | AI6489 | 25 m | 1:01.09 | |
3 | 330 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 1:03.10 | |
4 | 260 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 1:03.88 | |
5 | 225 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:04.16 | |
6 | 448 | Elgaard Fonnesbech Liv | 2004 | VXJ SS | BC2604 | 25 m | 1:05.14 | |
7 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 1:05.26 | |
8 | 73 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 1:05.44 | |
9 | 216 | Winblad Tea | 2004 | MKK | AH7404 | 25 m | 1:05.69 | |
10 | 493 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 1:05.73 | |
11 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:05.91 | |
12 | 309 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:06.04 | |
13 | 56 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | 1:06.77 | |
14 | 29 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:06.85 | |
15 | 4 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 1:07.03 | |
16 | 261 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 1:07.15 | |
17 | 135 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:07.50 | |
18 | 494 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:07.55 | |
19 | 195 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:07.74 | |
20 | 35 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:07.75 | |
21 | 46 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:08.39 | |
22 | 489 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 1:08.39 | |
23 | 128 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 1:08.61 | |
24 | 483 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 1:08.69 | |
25 | 38 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:08.77 | |
26 | 62 | Landlv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 1:09.10 | |
27 | 449 | Wardrum Alva | 2003 | VXJ SS | AQ1805 | 25 m | 1:09.38 | |
28 | 136 | Lindh Linna | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:09.43 | |
29 | 412 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:09.51 | |
30 | 289 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | AE7206 | 25 m | 1:09.52 | |
31 | 392 | Noln Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 25 m | 1:09.62 | |
32 | 64 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 25 m | 1:10.04 | |
33 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LDDE | AJ7804 | 25 m | 1:10.13 | |
34 | 34 | Kjellns Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 1:10.15 | |
35 | 413 | Rdin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:10.15 | |
36 | 92 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | 1:10.76 | |
37 | 226 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 1:10.82 | |
38 | 269 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 1:11.29 | |
39 | 188 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:11.33 | |
40 | 427 | Wallstrm Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 1:11.53 | |
41 | 48 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:12.15 | |
42 | 55 | Whl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 25 m | 1:12.49 | |
43 | 139 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 1:12.78 | |
44 | 157 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 1:13.38 | |
45 | 419 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 1:14.09 | |
46 | 457 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:14.82 | |
47 | 446 | Cronqvist Elin | 2005 | VXJ SS | AI1405 | 25 m | 1:15.25 | |
48 | 152 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 1:15.58 | |
49 | 151 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 1:16.44 | |
50 | 407 | Plsson Amanda | 2005 | SK TRITON | AV6805 | 25 m | 1:17.21 | |
51 | 443 | Andersson Towe | 2005 | VXJ SS | AC8605 | 25 m | 1:17.46 | |
52 | 472 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 1:17.48 | |
53 | 234 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | 1:18.14 | |
54 | 357 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:20.93 | |
55 | 372 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 1:22.33 | |
56 | 110 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 1:24.33 | |
57 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 25 m | 1:25.40 | |
58 | 402 | Plantin Lina | 2005 | SK TRITON | AJ7605 | 25 m | 1:28.31 | |
59 | 115 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 25 m | 1:29.04 | |
60 | 158 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 1:29.24 | |
61 | 5 | Ranvert Linnea | 2005 | SS DELFIN | AC4605 | 25 m | 1:30.91 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 01 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 20:35 |