Startliste for Sigma Cup - Birkerød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 2:14.41 | |
2 | 23 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:19.00 | |
3 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:19.09 | |
4 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:22.05 | |
5 | 112 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:22.79 | |
6 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:24.11 | |
7 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:27.02 | |
8 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:27.21 | |
9 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:28.25 | |
10 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:30.90 | |
11 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:31.46 | |
12 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 2:31.85 | |
13 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:33.06 | |
14 | 42 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:33.49 | |
15 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:33.79 | |
16 | 69 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:34.38 | |
17 | 173 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:35.04 | |
18 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:35.17 | |
19 | 224 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:36.08 | |
20 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:36.22 | |
21 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:36.33 | |
22 | 264 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:37.39 | |
23 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:37.65 | |
24 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 2:37.68 | |
25 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:39.91 | |
26 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:40.39 | |
27 | 272 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:41.27 | |
28 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:41.67 | |
29 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:43.60 | |
30 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:43.70 | |
31 | 53 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:43.97 | |
32 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:46.00 | |
33 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:46.49 | |
34 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:50.12 | |
35 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:50.98 | |
36 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:53.26 | |
37 | 184 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:55.18 | |
38 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 2:55.60 | |
39 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 2:55.93 | |
40 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:57.14 | |
41 | 200 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:59.14 | |
42 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 3:00.65 | |
43 | 83 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 3:01.92 | |
44 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:04.64 | |
45 | 183 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:05.00 | |
46 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 3:08.52 | |
47 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 3:12.07 | |
48 | 86 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 3:36.38 | |
49 | 170 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |