Program för UGP 2 2018-2019 & SUSS, Borlänge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
UGP 2 2018-2019 Borlänge |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Borlänge |
|
Utskriftstid |
14:06 |
|
|
Arrangör |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
Sponsor: UGP 2 |
|
Beräknad start 15:24 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
Izmail Iminov |
2004 |
AV7904 |
FALUN |
|
25m |
|
154 |
4 |
Elias Arvidsson |
2005 |
AN7705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
153 |
5 |
Hugo Klang |
2005 |
AH0705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
Adam Lidholm |
2006 |
AM4306 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
5:52.86 |
118 |
3 |
Tobias Flykt |
2004 |
AI6104 |
HEDEMORA |
|
25m |
5:36.76 |
136 |
4 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
5:15.25 |
75 |
5 |
Linus von Hofsten |
2006 |
AN6306 |
FALUN |
|
25m |
5:21.99 |
142 |
6 |
Lukas Nilsson |
2006 |
AH4506 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:41.99 |
167 |
7 |
Thure Essén |
2005 |
AY1505 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Artur Romin |
2003 |
AJ0303 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
5:09.02 |
39 |
2 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AB7104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:52.15 |
12 |
3 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
4:44.94 |
89 |
4 |
Adam Carlsson |
2001 |
AK1901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
4:20.04 |
132 |
5 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
4:32.50 |
47 |
6 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:50.10 |
45 |
7 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:57.84 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
Utskriftstid |
14:06 |
|