Program för Hvidovre Medley Cup 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Hvidovre Medley Cup 3 |
|
Udskriftsdato |
16 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
10:09 |
|
|
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 15, 100m Medley Damer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Sofie Pedersen |
2009 |
0944AI |
HOLBÆK |
|
25m |
|
19 |
2 |
Belinda Flade Larsen |
2009 |
0912AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
22 |
3 |
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
0986AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:19.17 |
128 |
4 |
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
0904AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:04.46 |
20 |
5 |
Hailey Staal-Nielsen |
2010 |
1082AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:09.88 |
21 |
6 |
Isabella B Bonde |
2008 |
0854AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:29.22 |
111 |
7 |
Mathilde Maria Grydholt |
2009 |
0942AI |
HOLBÆK |
|
25m |
|
44 |
8 |
Sarah Rindum |
2009 |
0922AG |
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Mathilde Søgaard |
2008 |
0894AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:00.34 |
35 |
2 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:58.02 |
97 |
3 |
Monique Haack |
2009 |
0928AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:52.92 |
125 |
4 |
Ella Strange |
2009 |
0906AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:49.07 |
129 |
5 |
Nicoline Agergaard |
2010 |
1052AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:50.32 |
100 |
6 |
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
1062AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:57.06 |
127 |
7 |
Emma Simonsen |
2009 |
0996AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:58.81 |
39 |
8 |
Katrine Johanne Grovn |
2008 |
0812AP |
TRITON B |
|
25m |
2:02.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
93 |
1 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
1:47.93 |
34 |
2 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:42.87 |
95 |
3 |
Filippa Tvistholm Jørgens |
2008 |
0878AM |
SOLRØD |
|
25m |
1:39.31 |
126 |
4 |
Asta Hänel Christensen |
2008 |
0804AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:31.20 |
136 |
5 |
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
0814AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:33.39 |
123 |
6 |
Amalie Olsen |
2008 |
0856AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:42.87 |
92 |
7 |
Caroline Milling |
2009 |
0906AE |
SOLRØD |
|
25m |
1:47.01 |
122 |
8 |
Alberte F Petersen |
2010 |
1036AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:48.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
16 marts 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:09 |
|