Program för Saltis-Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Saltis Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (15) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
217 |
2 |
Sofia Silver |
2010 |
AC1210 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
118 |
3 |
Matilda Lobendahl |
2007 |
BB8407 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
211 |
4 |
Karin Flink |
2008 |
AN6208 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
288 |
1 |
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
AN4208 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
179 |
2 |
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
|
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
368 |
3 |
Sabina Mihalache |
2007 |
BD5607 |
SKURU IK |
|
25m |
|
48 |
4 |
Caroline Sjöstedt |
2007 |
|
SKURU IK |
|
25m |
|
238 |
5 |
Sibel Levin |
2008 |
AY5408 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
20 |
6 |
Tea Rydergård |
2008 |
AR0808 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Moa Lernman |
2009 |
AK4409 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
384 |
2 |
Elin Yavuz |
2007 |
AW9807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
289 |
3 |
Tyra Svensk-Sandersson |
2006 |
BO5406 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
367 |
4 |
Elvira Isakson |
2008 |
AG8808 |
SKURU IK |
|
25m |
|
182 |
5 |
Agnez Salom |
2011 |
|
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
47 |
6 |
Ellen Ekengren |
2008 |
|
SKURU IK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
382 |
1 |
Tilde Furingsten |
2008 |
AC6408 |
SKURU IK |
|
25m |
|
21 |
2 |
Karina Kurbanova |
2007 |
BF3407 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:04.97 |
291 |
3 |
Alisa Töpffer |
2009 |
AH5809 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
58.60 |
167 |
4 |
Isabelle Lindstedt |
2007 |
AA0418 |
SKK |
|
25m |
1:01.15 |
13 |
5 |
Isabelle Moshref |
2008 |
AM2408 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:06.54 |
234 |
6 |
Mia Subotic |
2007 |
BH9207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Annie Donaldsson |
2008 |
AE8408 |
SKK |
|
25m |
56.26 |
19 |
2 |
Hedvig Kinnunen |
2009 |
AG9609 |
SALTSJÖB |
|
25m |
55.80 |
24 |
3 |
Selma Edwall |
2007 |
BI8607 |
SALTSJÖB |
|
25m |
55.60 |
121 |
4 |
Mila Almström |
2008 |
AT2608 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
55.76 |
219 |
5 |
Emelie Stasiak |
2009 |
AH0209 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
56.17 |
294 |
6 |
Wilma Brunn |
2007 |
BH4407 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
56.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Clara Bergvall |
2006 |
BQ0606 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
54.78 |
358 |
2 |
Elisa Olsson |
2007 |
BH8207 |
SPIF SF |
|
25m |
52.96 |
239 |
3 |
Sofia Safavieh |
2007 |
BI8407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
52.30 |
104 |
4 |
Anna Malmring |
2006 |
BC4206 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
52.89 |
270 |
5 |
Edith Dinnesen |
2009 |
AF6409 |
TUREBERG |
|
25m |
54.36 |
14 |
6 |
Emelie Hedqvist |
2008 |
AM9208 |
SALTSJÖB |
|
25m |
55.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
1 |
Lotta Lande |
2007 |
AY4407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
50.53 |
25 |
2 |
Linnea Ekstrand |
2009 |
AL8209 |
SALTSJÖB |
|
25m |
50.08 |
257 |
3 |
Klara Broms |
2006 |
BC8206 |
TUREBERG |
|
25m |
49.75 |
361 |
4 |
Alva Ek |
2006 |
BS2206 |
SPIF SF |
|
25m |
49.76 |
216 |
5 |
Wilda Hellman |
2009 |
AG5609 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
50.20 |
220 |
6 |
Jessica Ritmberg |
2010 |
AB8810 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
51.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
1 |
Fernanda Vasquez |
2007 |
AO5807 |
TUREBERG |
|
25m |
49.18 |
40 |
2 |
Ida Haidari |
2006 |
BN8206 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
49.13 |
260 |
3 |
Edith Forsell |
2007 |
AR3407 |
TUREBERG |
|
25m |
48.45 |
79 |
4 |
Viktoria Milic |
2008 |
AT5408 |
SKURU IK |
|
25m |
48.61 |
214 |
5 |
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
AG0609 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
49.15 |
74 |
6 |
Alice Blomqvist |
2006 |
BB7606 |
SKURU IK |
|
25m |
49.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Anna Gomez |
2007 |
AW0807 |
SS04 |
|
25m |
48.00 |
145 |
2 |
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
AE2207 |
SKK |
|
25m |
47.52 |
210 |
3 |
Teresa Giocoli |
2007 |
AZ9407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
47.41 |
306 |
4 |
Wilma Danielsson |
2006 |
AJ1206 |
SS04 |
|
25m |
47.49 |
329 |
5 |
Felica Wadell |
2006 |
BN5206 |
SS04 |
|
50m |
47.73 |
256 |
6 |
Ebba Näsvall |
2006 |
AW7406 |
TUREBERG |
|
25m |
48.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Julia Hellberg |
2007 |
AR8607 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
47.38 |
161 |
2 |
Ofelia Öström |
2008 |
AO6808 |
SKK |
|
25m |
46.71 |
119 |
3 |
Lisa Larsson |
2008 |
AT8608 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.61 |
347 |
4 |
Clementina Orsi |
2006 |
BI5606 |
SPIF SF |
|
25m |
46.65 |
261 |
5 |
Moa Larsson |
2007 |
AR0407 |
TUREBERG |
|
25m |
47.24 |
163 |
6 |
Alma Brorson |
2008 |
AT8208 |
SKK |
|
25m |
47.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Dahlia Heidarian |
2008 |
AD1608 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.81 |
326 |
2 |
Emma Klingh |
2006 |
BL0606 |
SS04 |
|
25m |
45.66 |
67 |
3 |
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
AC6607 |
SKURU IK |
|
25m |
45.42 |
159 |
4 |
Cathlin Bohlin |
2008 |
AL9408 |
SKK |
|
25m |
45.45 |
35 |
5 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
45.74 |
157 |
6 |
Ellen Bystedt |
2007 |
AY2207 |
SKK |
|
25m |
46.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Olivia Bäck |
2007 |
AP7207 |
SKK |
|
25m |
45.06 |
205 |
2 |
Emma Johanson |
2008 |
AL9608 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.71 |
250 |
3 |
Vera Popova |
2006 |
AN9406 |
TUREBERG |
|
25m |
43.52 |
317 |
4 |
Asta Revsäter |
2007 |
AP4607 |
SS04 |
|
25m |
43.71 |
319 |
5 |
Elise Blomström |
2006 |
BF3806 |
SS04 |
|
25m |
44.59 |
120 |
6 |
Agnes Gustafson |
2008 |
AT3608 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
42.96 |
75 |
2 |
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
AR8407 |
SKURU IK |
|
25m |
42.64 |
254 |
3 |
Emilia Buchgeister |
2006 |
AQ5406 |
TUREBERG |
|
25m |
42.34 |
253 |
4 |
Ida Söderlund |
2006 |
AQ2406 |
TUREBERG |
|
25m |
42.49 |
160 |
5 |
Elise Karlsson |
2007 |
BA4607 |
SKK |
|
25m |
42.85 |
142 |
6 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
43.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
364 |
1 |
Anna Maria Olympia Rosenqvist |
2008 |
AD0608 |
SALTSJÖB |
|
25m |
41.64 |
323 |
2 |
Emilia Lingman |
2006 |
BI3806 |
SS04 |
|
25m |
41.22 |
340 |
3 |
Nellie Thofelt |
2006 |
AT7406 |
SPIF SF |
|
25m |
40.88 |
11 |
4 |
Cornelia Svenarud |
2008 |
AE4408 |
SALTSJÖB |
|
25m |
41.05 |
143 |
5 |
Anna Eklöf |
2007 |
AD9807 |
SKK |
|
25m |
41.50 |
208 |
6 |
Moa Forsgren |
2008 |
AL0808 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Lilian Holfve |
2007 |
AC3207 |
TUREBERG |
|
25m |
39.92 |
305 |
2 |
Agnes Lundmark |
2006 |
AH2806 |
SS04 |
|
25m |
38.62 |
198 |
3 |
Filippa Hanikat |
2007 |
AK7207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
35.87 |
202 |
4 |
Ellinor Eldh |
2006 |
BA0206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.31 |
204 |
5 |
Juni Stenbacka |
2007 |
AV7607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.61 |
8 |
6 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
40.56 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
08:18 |
|