Startliste for Palles Minne - TYR CUP 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bollnäs Simhall |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 jan 2019 till den 6 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
32 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
25m |
4:38.55 |
|
|
|
|
|
2 |
136 |
|
Clara Bergh |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AD0404 |
25m |
4:45.99 |
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Wilma Wennerberg |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AG3201 |
25m |
4:48.63 |
|
|
|
|
|
4 |
138 |
|
Filippa Eklund |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AS6204 |
25m |
4:59.92 |
|
|
|
|
|
5 |
137 |
|
Tyra Strömbom |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AM3804 |
25m |
5:03.51 |
|
|
|
|
|
6 |
139 |
|
Junia Eklund |
Söderhamns Simsällskap |
2006 |
AH0806 |
25m |
5:05.62 |
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Alma Bergqvist |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AC5205 |
25m |
5:08.56 |
|
|
|
|
|
8 |
183 |
|
Hilma Wahlström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AB8806 |
25m |
5:10.36 |
|
|
|
|
|
9 |
182 |
|
Joanna Sundqvist |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AH7605 |
25m |
5:12.95 |
|
|
|
|
|
10 |
109 |
|
Agnes Jonasson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AQ9805 |
25m |
5:14.06 |
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Malla Myrelid |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AQ0202 |
25m |
5:21.73 |
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
5:26.59 |
|
|
|
|
|
13 |
145 |
|
Saga Andersson |
Söderhamns Simsällskap |
2006 |
BH8806 |
25m |
5:27.13 |
|
|
|
|
|
14 |
196 |
|
Clara Frykberg |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AV6405 |
25m |
5:27.33 |
|
|
|
|
|
15 |
189 |
|
Lovis Lång |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AM4205 |
25m |
5:29.93 |
|
|
|
|
|
16 |
166 |
|
Carina Andersson |
Upsala Simsällskap |
1975 |
AA3875 |
25m |
5:30.52 |
|
|
|
|
|
17 |
200 |
|
Alva Stadell |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AO7206 |
25m |
5:38.22 |
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Emelie Runarsson |
Söderhamns Simsällskap |
2006 |
BD5206 |
25m |
5:39.82 |
|
|
|
|
|
19 |
61 |
|
Nathalie Stigenberg |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AY3804 |
25m |
5:40.45 |
|
|
|
|
|
20 |
207 |
|
Ida Svensson |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AU7806 |
25m |
5:41.08 |
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Lisa Holfve |
Gävle Simsällskap |
2005 |
AR9605 |
25m |
5:45.68 |
|
|
|
|
|
22 |
191 |
|
Edith Lindhagen |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BF3204 |
25m |
5:49.96 |
|
|
|
|
|
23 |
141 |
|
Agnes Sundqvist |
Söderhamns Simsällskap |
2005 |
BL0405 |
25m |
5:59.10 |
|
|
|
|
|
24 |
48 |
|
Margareta Rainer |
Gävle Simsällskap |
1949 |
AA0249 |
25m |
6:04.07 |
|
|
|
|
|
25 |
47 |
|
Elina Widén |
Gimo Simsällskap |
2003 |
BG0203 |
50m |
6:08.42 |
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Felicia Bergman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AX6205 |
25m |
6:17.96 |
|
|
|
|
|
27 |
69 |
|
Fanny Karlsson |
Gävle Simsällskap |
2004 |
BW2204 |
25m |
6:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-06 08:32:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|