Program för Sum-Sim 2018 Skellefteå
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Sum-Sim Region Norrland |
|
Utskriftsdatum |
09 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Skellefteå |
|
Utskriftstid |
19:36 |
|
|
Arrangör |
Skelleftesimv S.34 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Ryggsim F 15-16 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
Lovisa Brynger |
2003 |
BM1203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:32.16 |
85 |
4 |
Ella Hietala |
2003 |
AB2403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:23.35 |
87 |
5 |
Hedda Ferm |
2002 |
AH4802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:27.49 |
112 |
6 |
Alice Granström |
2003 |
BV4403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:41.43 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:21.48 |
52 |
3 |
Ruth Risberg |
2002 |
BS5202 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:20.74 |
6 |
4 |
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:20.01 |
170 |
5 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:20.38 |
134 |
6 |
Isa Forsberg |
2002 |
BB5202 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:21.46 |
127 |
7 |
Kajsa Söderlind |
2003 |
BB3403 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:22.50 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
Lea Edvardsson |
2003 |
AV8603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:18.08 |
25 |
3 |
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
AB4202 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:17.35 |
99 |
4 |
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:14.37 |
140 |
5 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:15.09 |
88 |
6 |
Nellie Luthman |
2002 |
AP7802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:17.62 |
150 |
7 |
Alma Enarsson |
2003 |
BR4603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:19.90 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
Agnes Gustafsson |
2003 |
AJ1803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:11.55 |
130 |
3 |
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:07.15 |
27 |
4 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:03.87 |
119 |
5 |
Marie-Chantal Ballnus |
2002 |
BX7602 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:07.06 |
137 |
6 |
Filippa Jakobsson |
2003 |
AY0603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:10.26 |
132 |
7 |
Isabel Åhrström |
2002 |
BV0802 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:13.38 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
09 november 2018 |
Licensierad till: Skellefteå Simklubb |
Utskriftstid |
19:36 |
|