Program for Höstdoppet 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Höstdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
10 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Grums |
|
Utskriftstid |
15:03 |
|
|
Arrangör |
Grums Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Frisim F 10-12 |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Linn Karlsson |
2008 |
|
FILIPSTAD |
|
25m |
|
82 |
2 |
Lisa Svensson |
2007 |
BE4607 |
SOLSTA |
|
25m |
52.40 |
83 |
3 |
Caroline Engelbrektsson Grund |
2007 |
BE1607 |
SOLSTA |
|
25m |
1:07.12 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Agnes Larsson |
2007 |
AM7407 |
FILIPSTAD |
|
25m |
45.21 |
31 |
2 |
Yosra Al Shaikh |
2008 |
AV6608 |
GRUMS SS |
|
25m |
43.13 |
29 |
3 |
Ebbastina Gunnberg |
2008 |
AJ7408 |
GRUMS SS |
|
25m |
44.02 |
64 |
4 |
Lavinia Thörner |
2008 |
AG2408 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
50.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Hilda Carlstedt |
2008 |
AP7608 |
FILIPSTAD |
|
25m |
42.44 |
73 |
2 |
Hilda Karlsson |
2007 |
AQ1207 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
40.50 |
65 |
3 |
Johanna Storm |
2006 |
BD7406 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
41.15 |
2 |
4 |
Felicia Spjut |
2006 |
BN4406 |
ARVIKA SS |
|
25m |
42.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Boglarka Biro |
2006 |
AO9806 |
KARLSTAD |
|
25m |
39.40 |
21 |
2 |
Moa Englund |
2008 |
AA1408 |
GRUMS SS |
|
25m |
38.67 |
70 |
3 |
Cornelia Sörqvist |
2007 |
AG6807 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
38.74 |
50 |
4 |
Signe Lindberg |
2008 |
AJ5608 |
KARLSTAD |
|
25m |
39.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Moa Granzell |
2008 |
AB9808 |
KARLSTAD |
|
25m |
37.07 |
41 |
2 |
Emilia Tallberg |
2006 |
AO2206 |
KARLSTAD |
|
25m |
36.19 |
19 |
3 |
Isabelle Bohlemark |
2008 |
AE6808 |
FILIPSTAD |
|
25m |
36.83 |
27 |
4 |
Wilma Jonsson |
2007 |
AR6207 |
GRUMS SS |
|
25m |
38.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Vilma Thorpman |
2006 |
AS5406 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
35.75 |
46 |
2 |
Nellie Westerlund |
2007 |
AO0807 |
KARLSTAD |
|
25m |
35.55 |
72 |
3 |
Thea Eriksson |
2006 |
AS0606 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
35.62 |
22 |
4 |
Wilma Umeland |
2006 |
AI5206 |
GRUMS SS |
|
25m |
36.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Ellen Aronsson |
2007 |
AU0207 |
GRUMS SS |
|
25m |
34.60 |
39 |
2 |
Alva Granzell |
2006 |
AK1406 |
KARLSTAD |
|
25m |
32.64 |
23 |
3 |
Ella Bäcker |
2007 |
AH1607 |
GRUMS SS |
|
25m |
33.25 |
16 |
4 |
Greta Larsson |
2006 |
AI6606 |
FILIPSTAD |
|
25m |
35.15 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
10 november 2018 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
15:03 |
|