Program för Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Regionalt Børnestævne 2018 |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2018 |
|
|
Stævne by |
Frederikssund |
|
Udskriftstidspunkt |
10:26 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Frederikssund Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 oktober 2018 |
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Marie Borregaard Nielsen |
2008 |
0864AE |
FR.SUND |
|
25m |
1:00.62 |
45 |
2 |
Pauline Hansen |
2008 |
0892AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:00.17 |
219 |
3 |
Camilla Schnabl |
2008 |
0832AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
59.87 |
217 |
4 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:00.06 |
214 |
5 |
Ida Fiala Kohl |
2008 |
0808AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:00.29 |
199 |
6 |
Ana Bogdanovic |
2008 |
0852AG |
HERLEV |
|
25m |
1:05.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Sarah Zargarov Hansen |
2008 |
0848AG |
GLADSAXE |
|
25m |
59.24 |
195 |
2 |
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
0844AD |
HELSINGØR |
|
25m |
57.77 |
275 |
3 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
57.58 |
167 |
4 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
25m |
57.59 |
231 |
5 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
25m |
58.11 |
179 |
6 |
Alesha Azman |
2008 |
0862AF |
HELSINGØR |
|
25m |
59.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Rosa Mantoni |
2008 |
0838AI |
GENTOFTE |
|
25m |
57.29 |
124 |
2 |
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
0816AI |
GENTOFTE |
|
25m |
56.86 |
109 |
3 |
Karoline Drescher |
2008 |
0856AI |
GENTOFTE |
|
25m |
56.69 |
72 |
4 |
Lina Thejlman |
2008 |
0868AC |
SLANGERUP |
|
25m |
56.71 |
127 |
5 |
Clara Nyrup |
2008 |
0802AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
56.88 |
237 |
6 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
25m |
57.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Sofie Lykke |
2008 |
0814AH |
SLANGERUP |
|
25m |
55.70 |
129 |
2 |
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
0898AI |
GENTOFTE |
|
25m |
54.81 |
254 |
3 |
Alma Geneser |
2008 |
0862AE |
ALLERØD |
|
25m |
54.17 |
160 |
4 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
54.25 |
108 |
5 |
Julija Devicic |
2008 |
0866AI |
GENTOFTE |
|
25m |
55.45 |
261 |
6 |
Liv Rosenkrantz |
2008 |
0856AD |
ALLERØD |
|
25m |
56.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
173 |
1 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
54.03 |
95 |
2 |
Julie Truelsen |
2008 |
0854AE |
FR.SUND |
|
25m |
52.21 |
161 |
3 |
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
0878AA |
GLADSAXE |
|
25m |
51.41 |
227 |
4 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
25m |
52.01 |
118 |
5 |
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
0824AM |
GENTOFTE |
|
25m |
52.46 |
131 |
6 |
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
0716AH |
GENTOFTE |
|
25m |
54.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Nikoline E. Larsen |
2007 |
0712AE |
LYNGBY |
|
25m |
50.57 |
41 |
2 |
Katrine Bruhn Aaby |
2007 |
0756AF |
SØLLERØD |
|
25m |
50.07 |
70 |
3 |
Louise Olsen |
2008 |
0816AF |
SLANGERUP |
|
25m |
49.98 |
273 |
4 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
25m |
50.03 |
164 |
5 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
50.31 |
175 |
6 |
Freya Valentin |
2008 |
0888AG |
GLADSAXE |
|
25m |
50.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Edith Louise Vedel |
2007 |
0742AD |
GENTOFTE |
|
25m |
49.55 |
83 |
2 |
Tilde Rytz Jørgensen |
2007 |
0724AE |
FR.SUND |
|
25m |
49.34 |
205 |
3 |
Katharina Zobel |
2007 |
0748AB |
HERLEV |
|
25m |
48.87 |
236 |
4 |
Ingrid Due Nygaard |
2007 |
0786AD |
LYNGBY |
|
25m |
49.25 |
138 |
5 |
Maja Vejborg |
2007 |
0772AD |
GENTOFTE |
|
25m |
49.41 |
266 |
6 |
Julie Hovmand |
2007 |
0772AB |
BIRKERØD |
|
25m |
49.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
25m |
47.91 |
64 |
2 |
Mira Capito |
2007 |
0778AI |
SLANGERUP |
|
25m |
47.19 |
258 |
3 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
25m |
45.01 |
183 |
4 |
Caroline Haugland |
2007 |
0756AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
45.88 |
96 |
5 |
Asta Fehrend Vejlbo |
2007 |
0772AK |
FR.SUND |
|
25m |
47.64 |
203 |
6 |
Anna Powers |
2007 |
0702AC |
HERLEV |
|
25m |
48.76 |
|
|
Heat 9 (10) (Årg. 2008-2008) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Laura Bach Mindested |
2008 |
0876AA |
ALLERØD |
|
25m |
49.65 |
86 |
2 |
Ellen Lunn |
2008 |
0884AE |
FR.SUND |
|
25m |
48.14 |
233 |
3 |
Wilma Adelhart Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
25m |
47.57 |
252 |
4 |
Anne-Maj Framke |
2008 |
0832AB |
ALLERØD |
|
25m |
47.82 |
260 |
5 |
Marie Moesgaard |
2008 |
0836AD |
ALLERØD |
|
25m |
49.44 |
262 |
6 |
Simone Stenberg |
2008 |
0844AB |
ALLERØD |
|
25m |
49.76 |
|
|
Heat 10 (10) (Årg. 2007-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
193 |
1 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
0704AD |
HELSINGØR |
|
25m |
44.54 |
290 |
2 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
42.21 |
170 |
3 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
40.85 |
278 |
4 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
41.57 |
189 |
5 |
Silvia Martinsen |
2007 |
0792AC |
HELSINGØR |
|
25m |
44.50 |
112 |
6 |
Sophie Flamand |
2007 |
0752AO |
GENTOFTE |
|
25m |
44.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
10:26 |
|