Startliste for Brøndby Sommer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
|
Arrangør |
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: Lagkageløb, heat 7 |
|
Vejledende starttid 12:05 |
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
318 |
2 |
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
0988BA |
VEST |
|
25m |
|
316 |
3 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
|
97 |
4 |
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
0940BB |
RINGSTED |
|
25m |
|
193 |
5 |
Victoria Christensen |
2011 |
1174AB |
GSK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
315 |
1 |
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
1122AB |
VEST |
|
25m |
|
310 |
2 |
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
0978AD |
VEST |
|
25m |
|
49 |
3 |
Signe Ewald Riecke |
2011 |
1126AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:54.12 |
48 |
4 |
Rigmor K. Bonne Reeh |
2011 |
1138AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:58.23 |
301 |
5 |
Cornelia Matthesen |
2009 |
0918AI |
VEST |
|
25m |
|
161 |
6 |
Line Silleborg |
2010 |
1022AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Caroline M. Baustert |
2011 |
1136AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:31.82 |
158 |
2 |
Selma Birgisdottir |
2009 |
0998AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:15.57 |
35 |
3 |
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
1184AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.00 |
18 |
4 |
Zoi Asholt |
2011 |
1122AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.00 |
304 |
5 |
Ina Højsteen |
2010 |
1068AB |
VEST |
|
25m |
1:17.75 |
312 |
6 |
Milla Djupnes |
2010 |
1002AF |
VEST |
|
25m |
1:36.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Lissie Murphy |
2010 |
1074AD |
VEST |
|
25m |
1:11.34 |
20 |
2 |
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
0992AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.94 |
51 |
3 |
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.13 |
59 |
4 |
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
1074AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.44 |
61 |
5 |
Molly Overby Traberg |
2011 |
1152AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.00 |
243 |
6 |
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
0922AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:13.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Naja Koch Heschel |
2010 |
1064AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.54 |
252 |
2 |
Sarah Rindum |
2009 |
0922AG |
TRITON B |
|
25m |
1:04.83 |
154 |
3 |
Filippa Würfel |
2010 |
1026AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:01.79 |
349 |
4 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
1:03.47 |
23 |
5 |
Ursula Bugge |
2010 |
1054AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.54 |
403 |
6 |
Ingrid Zeller |
2010 |
1044AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:06.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Marie Ditlev Bihlet |
2010 |
1064AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59.71 |
202 |
2 |
Natalie Meyer |
2009 |
0944AC |
GSK |
|
25m |
58.62 |
58 |
3 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
55.63 |
90 |
4 |
Emilie Nørregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
58.52 |
91 |
5 |
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
0808AH |
RINGSTED |
|
25m |
59.39 |
70 |
6 |
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Josefine Nyegaard |
2008 |
0808AR |
TRITON B |
|
25m |
53.81 |
60 |
2 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
0962AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
52.33 |
239 |
3 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
50.30 |
247 |
4 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
0708AQ |
TRITON B |
|
25m |
52.19 |
31 |
5 |
Ida Hansen |
2010 |
1096AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
53.43 |
94 |
6 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
54.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
0508AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
49.12 |
26 |
2 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
47.62 |
50 |
3 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
46.98 |
176 |
4 |
Liva Friche Christensen |
2008 |
0848AF |
GSK |
|
25m |
47.37 |
245 |
5 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
25m |
47.98 |
72 |
6 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
49.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Ellen Sofie Jespersen |
2007 |
0784AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
46.55 |
277 |
2 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
0744AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
45.38 |
256 |
3 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
25m |
44.05 |
166 |
4 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
44.98 |
171 |
5 |
Emma Westarp Zornhagen |
2007 |
0794AJ |
GSK |
|
25m |
45.55 |
173 |
6 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
46.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
25m |
41.77 |
145 |
2 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
39.90 |
322 |
3 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
38.37 |
143 |
4 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
39.77 |
258 |
5 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
25m |
41.59 |
110 |
6 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
25m |
42.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
351 |
1 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
37.77 |
367 |
2 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
25m |
34.45 |
362 |
3 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
TRITON B |
|
25m |
33.12 |
377 |
4 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
33.18 |
372 |
5 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
35.07 |
328 |
6 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
37.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
16 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|