Program för Vikingadoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Vikingadoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Furulund |
|
Utskriftstid |
08:33 |
|
|
Arrangör |
SSIden |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 36, 50m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
229 |
2 |
Filippa Magnusson Pedersen |
2008 |
AU6808 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
111 |
3 |
Nicole Stelmach |
2008 |
|
SK RAN |
|
25m |
|
200 |
4 |
Ellie Kozina |
2008 |
|
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
Molly Theander |
2008 |
|
MKK |
|
25m |
|
133 |
3 |
Amila Jelacic |
2008 |
AN4808 |
SK RAN |
|
25m |
54.70 |
143 |
4 |
Vanja Larsson |
2008 |
AU6408 |
SK RAN |
|
25m |
55.26 |
13 |
5 |
Alicia Christensen Vatsa |
2008 |
|
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Johanna Silow |
2008 |
AQ1408 |
YSTADS SS |
|
25m |
53.83 |
258 |
2 |
Tintin Ekstrand |
2008 |
AU8608 |
YSTADS SS |
|
25m |
50.77 |
68 |
3 |
Gwynneth Morris |
2008 |
AP1608 |
MKK |
|
25m |
50.05 |
81 |
4 |
Laura Sayoc |
2008 |
AT9608 |
MKK |
|
25m |
50.10 |
75 |
5 |
Viktorija Kovcegarovska |
2008 |
AP2808 |
MKK |
|
25m |
52.63 |
259 |
6 |
Julia Godek |
2008 |
AW0208 |
YSTADS SS |
|
25m |
54.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Elina Svensson |
2008 |
AY1008 |
SK RAN |
|
25m |
48.93 |
225 |
2 |
Michalina Marciniak |
2008 |
AR4608 |
VELLINGE-N |
|
25m |
45.12 |
7 |
3 |
Astrid Koch Krantz |
2008 |
AN5408 |
SS IDEN |
|
25m |
44.74 |
141 |
4 |
Emmie Engdahl |
2008 |
AU3408 |
SK RAN |
|
25m |
45.01 |
90 |
5 |
Shizuku Maruta |
2008 |
AW7608 |
MKK |
|
50m |
45.22 |
260 |
6 |
Wilma Sjödin |
2008 |
AY2608 |
YSTADS SS |
|
25m |
49.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
My Oredsson |
2008 |
AD1408 |
SK SYDSIM |
|
25m |
44.30 |
249 |
2 |
Emilia Malmborg |
2008 |
AE5808 |
YSTADS SS |
|
25m |
43.06 |
185 |
3 |
Elvira Andersson |
2008 |
AD0408 |
SK SYDSIM |
|
25m |
42.09 |
278 |
4 |
Matilda Ravn Rehnström |
2008 |
AR2608 |
TRELLEBORG |
|
25m |
42.17 |
132 |
5 |
Alicja Eriksson |
2008 |
AN8608 |
SK RAN |
|
25m |
43.33 |
194 |
6 |
Tyra Johansson |
2008 |
AS0808 |
SK SYDSIM |
|
25m |
44.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Sara Matoussi |
2008 |
AU7408 |
SK RAN |
|
25m |
41.49 |
211 |
2 |
Lilly Frost |
2008 |
AD2808 |
VELLINGE-N |
|
25m |
38.86 |
236 |
3 |
Molly Emilsson |
2008 |
AA5208 |
YSTADS SS |
|
25m |
37.70 |
60 |
4 |
Emelina Bech |
2008 |
AJ0808 |
MKK |
|
25m |
38.27 |
274 |
5 |
Emilia Westergren |
2008 |
AT5607 |
TRELLEBORG |
|
25m |
41.46 |
188 |
6 |
Moa Haglund |
2008 |
AD9208 |
SK SYDSIM |
|
25m |
42.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Nia Williams |
2008 |
AT8607 |
TRELLEBORG |
|
25m |
36.69 |
122 |
2 |
Karla Rosvall |
2008 |
AB5608 |
SK RAN |
|
25m |
35.59 |
271 |
3 |
Nirma Bååth |
2008 |
AA8208 |
TRELLEBORG |
|
25m |
34.89 |
255 |
4 |
Tyra Rundgren |
2008 |
AQ1808 |
YSTADS SS |
|
25m |
35.03 |
184 |
5 |
Philippa Lindgren |
2008 |
AD2408 |
SK SYDSIM |
|
25m |
36.06 |
51 |
6 |
Hedda Lennartsson |
2008 |
AE2808 |
MKK |
|
50m |
37.32 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
11 november 2018 |
Licensierad till: Simsällskapet Iden |
Utskriftstid |
08:33 |
|