Program för Rönneracet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 aug 2019 till den 25 aug 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Frisim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Human Support Care - Lejongårdar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Anna Böcker |
2007 |
ÄNGELHOLM |
3:07.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Alice Johansson |
2007 |
HÖGANÄS SS |
3:01.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Kajsa Rasmusson |
2006 |
HÖGANÄS SS |
2:50.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Rebecka Agardh |
2007 |
SK HAJEN |
2:57.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Alva Olofsson |
2005 |
S 71 |
3:03.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Frisim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
1 |
|
Valentina Fanu |
2007 |
S 71 |
2:37.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Ebba Johansson |
2004 |
KLIPPAN |
2:31.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Adelina Gummesson |
2005 |
LÖNSBODA |
2:28.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Rebecka Ungureanu |
2004 |
S 71 |
2:28.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
5 |
|
Tilda Stenmark |
2007 |
ÄNGELHOLM |
2:28.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
6 |
|
Frida Pekberg |
2004 |
ÄNGELHOLM |
2:30.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
7 |
|
Ida Holst Gerløv |
2004 |
HÖGANÄS SS |
2:35.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
8 |
|
Gabriella Mattsson |
2004 |
HÖGANÄS SS |
2:39.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Frisim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
1 |
|
Erica Persson |
2005 |
ÄNGELHOLM |
2:26.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
2 |
|
Elsa Kanth |
2004 |
ÄNGELHOLM |
2:23.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
3 |
|
Ella Persson |
2004 |
ÄNGELHOLM |
2:22.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Jennie Johansson |
2001 |
KLIPPAN |
2:21.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Nelly Antlöv |
2002 |
SK LAXEN |
2:21.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
SK HAJEN |
2:22.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Emilia Möller |
2004 |
SK HAJEN |
2:25.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
8 |
|
Emilia Karlberg |
2002 |
SK LAXEN |
2:27.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Frisim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Lova Persson |
2004 |
SK HAJEN |
2:21.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Julia Henriksson |
2005 |
SK HAJEN |
2:16.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
SK HAJEN |
2:11.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
4 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
2:00.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Sara Nobrell |
2002 |
SK HAJEN |
2:11.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Freja Werker |
2003 |
SK HAJEN |
2:13.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
7 |
|
Emmie Andersson |
2003 |
ÄNGELHOLM |
2:18.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
8 |
|
Felicia Zander |
2004 |
ÄNGELHOLM |
2:21.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-08-23 19:13:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|